Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történtek már veletek meglepőe...

Történtek már veletek meglepően jó dolgok, amikor nem is számítottatok rá?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni olyan pozitív élményeket, ami egy kifejezetten rossz időszakot követően következett be az életetekben? Arra gondolok, amikor már azt mondod, hogy na jó, ezek után, mostmár tényleg csak jó történhet velem :D és meg is történt a jó 😊

Egy nem túl könnyű időszak után vagyok (ennek részleteivel inkább nem nyilatkoznék), és nagyon motiváló lenne számomra ilyenekről olvasni.

Előre is köszönöm a segítséget!

Trollok ne írjanak, arra nem vagyok kíváncsi.



2018. okt. 30. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy nehéz időszakban találkoztam valakivel, aki számomra húzó erő tud lenni, így a személye segít a továbblépésben.
2018. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Örülök, hogy ennyien írtatok :)

Még szívesen olvasnék többet is

2018. okt. 30. 22:38
 13/14 anonim ***** válasza:

Miután pár hónapig ápoltam (barátok, család nem segített, nem foglalkozott a lelki nyomorommal) a számoomra legfontosabb rokont, aki nevelt, elhunyt rákban.


Jelenleg:

Ezt a gyászt a mai napig nem hevertem ki,

A munkahelyemen vannak jó dolgok, de a munkakörömet magát úgy utálom, hogy szimplán attól van rossz kedvem, hogy be kell mennem,

Család romokban, szenteste ketten leszünk, karácsonykor lehet én egyedül,

Párkapcsolatra nincs kilátás (nagyon hosszú)

A régen spórolt pénzem fogy, pl tanfolyamokra, amikkel kitörölhetem, vagy félig eü dolgokra, miközben új farmert nem merek már venni.

Úgy élek, mint egy 40 éves (szingli), hulla fáradtan, stresszesen és erőtlenül,

Állandóan tanulok, hogy egyáltalán karrierem legyen, de eddig nem sikerült.



Szóval én nem gondolom, hogy már csak jó jöhet, sőt.


Normális munkát, kezelhető krónikus betegségeket, kiegyensúlyozott párkapcsolatot szeretnék, de ezekben sem bízom már.

Szeretnék elkerülni Budapestről, kertes házban lakni, konyhakertet gondozni, kutyát tartani, 4 vagy 6 órában dolgozni (programozás), de ezek lázas állapotbeli vágyálmok. Az előző bekezdésben levő alap dolgokban sem bízok. Nem jött össze apámnak, anyámnak, a nevelő nagyszülőknek és barátoknak se a viszonylagos egészség, jó párkapcsolat, stabil, normális karrier. Vagy egyik, vagy másik, vagy egyik se jött össze nekik.

2018. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Megismertem a szerelmem amikor rákos volt az apám, ő segített át a bajon
2018. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!