Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet nem fenékig tejfel?

Az élet nem fenékig tejfel?

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézőpont kèrdése.
2018. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem.Az élet nehéz és igazságtalan.
2018. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Hozzáállás kérdése.

Az élet adott,tőled függ hogy mit hozol ki belölle😀

2018. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Mond ezt az osztálytársamnak, akit elütött egy autó, ami pirosban hajtott át és felhajtott a járdára, majd a srác elvesztett két lábát és soha nem áll fel neki és nem élvezheti a szexet.


Neki mond, annyi az élete, amit kihoz belőle!

2018. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%

Remek pap lesz belölle.

(Bocsánat a feketehumorért,de ha már muszáj volt idejönnöd negatìvkodni)

2018. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Tehát mondjam el neki, hogy ne legyen negatív. Értem. Még valamit?
2018. okt. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Oké,feladom.Az élet egy sz*r,kudarcok és balszerncsék sorozata.A végén pedig jön a biztos halál.

Most örülsz vazze'? 😀

2018. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De igen,senkinek nincsenek problémái,ha jóindulatú vagy másokhoz,te is csak azt kapod vissza,soha nem találkozol kötekedő emberekkel,minden kiszámítható,nincsenek betegségek sem,megéri megbízni mindenkiben,hiszen csak az csalódhat másban,aki önmagában nem bízik.

Én,mint személyes spirituális gurud,biztosíthatlak erről.Hívtál a kérdéseddel,és jöttem.

Ja nem is ,vicceltem:D

2018. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Végletekben való gondolkodás az egyik önámítás, amivel saját gondolataidat teszed tönkre hosszútávon. Nem egészség. Kognitív torzításnak hívja a szakma. És komoly betegséghez vezet.


A csukott szemmel való világszemlélet számomra gyengeség. Aki tudja, hogy nem fenékig tejfel az élet, az képes felkészülni a kihívásokra, az képes erőt meríteni a nehéz szitukból is, az reálisan látja a helyzetet és nem esik pofára olyan gyakran, mint aki mindenhol csak jót akar látni.

Nem csak a 100 % pozitív és a 100% negatív létezik. Közte vannak a gondolkodó emberek.

2018. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Pesszimizmus=realitás,Optimizmus=naivság mi?

Nyilván élni kell az egészséges pesszimizmussal is,de ha túlzásba viszed be is vonzod.Tudod:Az jön be,amit kifelé adsz.

Ezt a hozzáállást én sem régóta gyakorlott,de eddig működik 😀

Korábban én is mindenhez negatìvan álltam,annyival volt más hogy ha megtörtént a csalódás kijelenthetem,hogy "előre tudtam" 😀

2018. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!