Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most csak valami becenév?...

Ez most csak valami becenév? Vagy hogy van ez az egész?

Figyelt kérdés

Bemutatkozott egy ember, Pap XY. Hallottam, hogy többen is Papinak szólították, volt egy másik Pap vezetéknevű ismerősöm is, akit szintén Papinak becéztek, úgyhogy eddig nem volt furcsa. Facebook-on megkerestem, nem Papként, hanem Papiként volt fent. Erre mit ad az Isten, a két testvérét is megtalálom, és ők is Papiként vannak fent.


Most akkor a Papi a családnevük? De akkor miért Papként mutatkozott be? Nem hiszem el, hogy mindhármójukat így becézik, és nem a keresztnevüket.

Kérem, segítsetek, össze vagyok zavarodva!


2018. okt. 30. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Valszeg inkáb Papp, nem Pap. És miért ne lehetnének Papik mindannyian? Nagyapámat, apámat és engem is ugyanúgy hívnak a családnevünk elferdítéséből adódóan.
2018. okt. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!