Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől értékes az életem, ha...

Mitől értékes az életem, ha csak szánalmas szenvedés az egész?

Figyelt kérdés
Más szavakkal miért akar mindenki lebeszélni az öngyilkosságról, ha már úgysem vár semmi szép rám? 32 N
2018. okt. 29. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
most fel akarod hívni magadra a figyelmet itt? na én nem beszéllek le. ha úgyérzed azt kell tenned akkor a te dolgod.
2018. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, épp ellenkezőleg. Mindenki azt mondja, hogy nem szabad meg ne tegyem meg. De miért ne? Na mindegy, tényleg nem értem.
2018. okt. 29. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
igazán legalizálhatnák már az eutanáziát is, mindenkinek joga van döntenie a saját életéről
2018. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Minden nap milliók halnak meg úgy hogy élni akarnának, és úgy, hogy nem is számítanak rá. Jó mondjuk tényleg nagyon nehéz megtenni. Erős lapok kellenek hozzá,nekem kiosztotta a sors, meg vannak. Minden okom meglenne rá. Feleslegesen halogatom.
2018. okt. 29. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Én úgy unom már ezt a napi nyafit. De eddig legalább hormongőzös tinikék siránkoztak, nem felnőtt emberek.
2018. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A tinik még csak kis hülye csírák. Nemrég tanultak meg vécén kakilni, de már világfájdalmuk van. Én megkeseredett ember, depressziós. De ami érdekes, hogy mégsem képzelem be a dolgokat, hanem látom. Az életem értéktelenné vált. Azt hiszem mindig is az volt. És talán ez örökre így marad. Na jó, hagyjatok aludni. Mentem.
2018. okt. 29. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem találtál férfit, akire rábízhatod az életedet?


Ez borúlátás: "már úgysem vár semmi szép rám"


Ezt nem tudhatod mi vár rád. Ha így leírod magad, sok jóra ne számíts.

2018. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el Popper Péter: Hogyan öljük meg magunkat? c. könyvét. Segíteni fog.
2018. okt. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hülye vagy te kérdező. másokról magyarázol azt itt picsogsz. röhögnék rajtad ha felkötnéd magad komolyan
2018. okt. 30. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!