Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csendhaboritas miatt jöhetnek...

Csendhaboritas miatt jöhetnek ki a lakásomhoz a polgármesteri hivatalból?

Figyelt kérdés

fél évvel ezelőtt a szomszédom kihívta rám a rendőrséget, mert hangosan veszekedtem valakivel telefonon. a rendőrök semmit nem tettek csak figyelmeztettek. ma jöttem haza és a másik szomszédom mondta hogy a

polgármesteri hivatalból keresett valaki, igazából a páromat, ne engem, az ő nevén van amúgy a lakás. az lehetséges hogy ez miatt jönnének ki? a polgármesteri hivatalból szoktak ilyen ügyben jönni?


2018. okt. 31. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Ki az az idióta aki egy telefonba ordibál? 😂😂😂
2018. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem kéne hangosan veszekedni a telefonon, és akkor nem lennének ilyen problémák.
2018. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a kérdésem az, hogy lehetséges hogy ez miatt kijön valaki a p. hivatalból? mert amikor figyelmeztettek akkor az én adataimat vették fel, most viszont a páromat keresték,viszont az ő nevén van a lakás. de gondolom csendhaboritasnál ha egyszer figyelmeztettek akkor a következő szint az hogy megint kijön a rendőrség, és megbüntet stb, nem egyből p. hivatal h

jön, ezért nem értem hogy hogy van ez? lehetséges vagy nem hogy ezért jöttek volna

2018. okt. 31. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:

decibelmérővel kell jönniük, különben nincs miről beszélni.


nem vágom, hogy hol ordibálsz? kertben? társasház? Kizártnak tartom, hogy lakásból ordibálva bármilyen szintet túllépj.

2018. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lakásban ordibálva, csukott nyílászárókkal. *
2018. okt. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a lakásban kiabáltam, ez egy társasház
2018. okt. 31. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a csendháborítás miatt van.

Többnyire elintézik egy figyelmeztetéssel, ahogy a ti esetetekben is tették. Ha nem fordul elő több ilyen alkalom, akkor nincs gond.

Kivéve, ha több, szomszédokat zavaró tényező áll fenn.

Esetleg valaki birtokvédelmi eljárást kért ellenetek. Bár kétlem, hogy egyszeri hangoskodás miatt ilyet kérne bárki.

Vagy, nincs valamilyen köztartozásotok esetleg? Ingatlanadó pl.

Bár valószínű ezekről értesítést is kapnátok.


Szóval millió és egy oka lehet, hogy miért kerestek fel benneteket.

2018. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!