Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikai WALMART áruházakba...

Az amerikai WALMART áruházakban valóban így vásárolnak az emberek és tényleg ennyire kretének, vagy ez valami poén?

Figyelt kérdés
Újra és újra belefutok az interneten a WALMART áruházakban lefotózott idióta emberek látványába. Kíváncsi lennék, ott tényleg ilyen sok primitív ember él vagy mindezt csak a poén kedvéért teszik, hogy őket is lefotózzák?

2018. nov. 1. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő helyzet fenn áll. Halloween alkalmával sokan mennek oda is jelmezben, ha jól tudom még valamilyen akciók is érintik a jelmezbe öltözött vásárlókat.

Viszont a neten látható primitív vásárlók nagy része nem kamu, nem jelmez, csupán sok hülye jár oda vásárolni. Nem épp az elitt, illetve színvonalas üzletek közé tartozik a Walmart. Nagyjából a Tesco színvonalon van, vagy még lentebb.

Hozzá kell tenni, ezek kiragadott fotók, helyzetek, emberek. A nagy átlag ott is egyszerű ember. Nem hülyék, nem is Nobel díjasok, nem öltöznek bohócnak, és nem is igénytelenek.

A hazai boltokban is nagyon sok érdekes embert lehet látni, köztük számtalan igénytelent és nagyon sok idiótát. Vásárlóként nemigen tűmnek fel, csak ha épp mellettünk vagy előttünk állnak a pénztárnál. Én dolgoztam több áruházban. Ha napi 8-12 órát tölt az ember ott, akkor nagyon sok hasonló alakot lát.

2018. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

A Walmart színvonala a Tesconál jóval lentebb van, ott konkrétan minden szart eladnak és nem érdekli a céget sem az alkalmazott, sem a vásárló, így az igénytelenség sokszor magától értetődő.

A neten látott emberek java valóban olyan idióta, nem csak a fotózkodás kedvéért van ott, de hidd el ezt az itteni üzletekben is el lehetne játszani, tegnap voltál Tescoban? 1 napig van zárva a bolt, de úgy lerohamozták a brazilok mintha karácsony következne, ott is láttam egy-két "érdekes" embert.

2018. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok walmart van, olcsó emiatt rengeteg ember jár oda, na meg van minden még fegyvereket is árulnak.

Plusz csak az érdekességeket fotózzák. A madaras teszkókban is látni érdekességeket :D


Egy nagyforgalmú üzletben nem nehéz furcsa embereket fotózni, főleg ha egy amerika méretű és népességű területen van rengeteg üzletük.

Ha a magyar coopokan akarnál furcsa fazonokat látni sokkal kisebb az eshetősége, de: kisebb a népesség, kevesebb az üzlet, kisebb a forgalom.

2018. nov. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!