Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ezek a képek valóban 2001....

Ezek a képek valóban 2001. 09.11-i támadást vetítették elő?

Figyelt kérdés

A Londoni tűz kapcsán nézegettem ismét videókat a 2001.09.11-es eseményekről. Sok filmben megjelenik a 911-es szám, illetve a WTC lerombolása. Vélemény?


(Nekem a kedvenceim, hogy Neo a Matrix-ban szeptember 11-én született, illetve a Terminator 2-ben a "Caution 9-11" feliratú felüljáró, amibe beleütközött, és felrobban a kamion.)


https://www.youtube.com/watch?v=-QUv9grv-WE


https://www.youtube.com/results?search_query=911+in+films


Ez összeesküvés elmélet? Vagy a véletlen műve? vagy így csepegtetnek információkat a fejünkbe? Szerintetek?



2017. jún. 17. 23:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2017. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ez sem rossz.


[link]

2017. jún. 17. 23:58
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Összeesküvés elmélet. Csak gondolj bele: tegyük fel hogy 9.11 tényleg az amerikai kormány műve. Hogy tud róla több száz cég és több ezer producer, szövegkönyv író, zeneszerző, animátor? Mert ezeket a filmeket, meséket, animációkat nem az amerikai kormány csinálta, hanem "átlag emberek" ( tehát nincs semmi közük a kormányhoz, úgy értve átlag ).

Utólag mindent mindenbe bele lehet magyarázni. Például most én azt mondom, hogy rossz előérzetem van a holnapi nappal kapcsolatban. Ha nem történik semmi, mindenki letojja az én előérzetem. Ha viszont történik valami, akkor látnok és jós vagyok, előre szóltam.

2017. jún. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3:

Vitatkozni nem fogok, mert nincs miről. A hülye is tudja, hogy Hollywood és a politika kéz a kézben jár. Ha olyan 30 körül mozogsz korban, akkor szerintem te is olyan amerikai filmeken nőttél fel, ahol Amerika, vagy amerikai hősök megmentik a világot. Vagy épp a vietnámiakat állítják be nagyon gonosznak. Mi ez, ha nem propaganda?

Felnőtt fejjel pedig ismerjük, hogy az USA milyen külpolitikát folytat, és a háború a gazdaságuk motorja, így ha rajtuk múlik, SOHA nem állnak le a háborúzással.

Mi ez, ha nem propaganda?



https://www.youtube.com/watch?v=IQkSCN1UsJk

Ezek a mesék pedig nyílt politika gyerekeknek. Nem hinném, hogy a kormány engedne a filmeseknek olyan rajzfilmeket készíteni, aminek a politikai tartalmával ők nem értenek egyet.

2017. jún. 18. 02:12
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Csak többet akarsz belelátni, mint ami valójában van.
2017. jún. 18. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ezek az 1990-ben kiadott kártyák?


[link]

2017. jún. 18. 06:09
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1., Ennyi erővel akkor, mondhatnánk azt is,hogy a kártyák csak ötletet adtak


2.Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

2017. jún. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Sok filmben megjelenik a 911-es szám"


Nem tudom mennyire "köztudott", hogy a 911 az USA-ban az általános vészhívó. Persze összeesküvés-elmélet gyártók lehet, hogy már azt is kitalálták, hogy azért pont ez már vagy 50 éve (nem tudom mióta, keresd meg), mert 9.11... És mivel a 911 a vészhívó, így az nyilván megjelenik sok filmben. Mondják, írják, hívják. Persze az is nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye, ha azt mondom, hogy esetleg épp ezért hajtották végre 9.11-én a terrorcselekményüket, merthát az nem fér bele az összeesküvés-elmélet hívők szűk tudatába.

2017. jún. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ezt úgy hívják, hogy véletlen.

Ha a 9/12-őt keresnéd, azt is találnál filmekben.

Neo egyébként azért született 9/11, mert az valami Biblia részre utal.Ugyan úgy, ahogy a 313 lakásban lakik.

Az hogy tolnak propagandát, köztudott csak a hülyék tagadják.

Egyébként az meg nem érv, hogy egy összeesküvésről mindenkinek tudnia kell(például múltkor volt, a Nasaával kapcsolatban is, hogy de hát akkor erről tudott 400 ezer ember)

2017. jún. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Kicsit elvonatkoztatva: Annak mi értelme van hogy a háttérhatalom, nem tudom micsoda utalásokat tesz filmekbe könyvekbe stb.

Szóval ez kinek és miért érdeke?

2017. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!