Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kívántátok már, hogy egy...

Kívántátok már, hogy egy személy bár eltűnne az életetekből? Múltból, jelenből eggyaránt?

Figyelt kérdés

Én most először vagyok ìgy.

Bár egyszer tudnék időt utazni,visszamennék és szóba sem àllnék az illetővel...


2018. nov. 1. 18:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megcsalt?
2018. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha visszamehetnék az idöben mit tennék?

Beszélnék apámmal és anyámmal! Hogy miről?

Arrol, hogy hogyan ne rontsák el a gyerekei életét.

Apámnak megmondanám, hogy ne igyon és legyen a fiai mellett, segítsen nekik a felnövésben (Apám meghalt)

Anyámnak meg azt mondanám, hogy ne csak magára gondoljom és mennjen el dolgozni, hogy a jövőben ne éhezzenek a gyerekei illetve megmondanám azt neki, hogy komolyodjon meg és ne hazudjon.


Vissza mennék akkor szeretnék beszélni az elhunyt rokonaimmal.

De válaszolok a kérdésedre.

Visszamennék abba az időbe mikor megismertem a barátnőmet és újra boldog lehetnék (Ő elhagyott)

Bocsi ha nem a megfelelő választ kaptad.

2018. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit művelt veled?
2018. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem mondtam róla rosszat,mert nem akarok,még nem is tudok.Momdtam,hogy szánalmas vagyok 😀

Nem szándékosan tette szerintem,csak összezavarodott,berezelt.

2018. nov. 1. 20:55
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak egy személynél. Igazából csak azért , mert túl nagy hatással van rám még mindig, ami zavar. De őszintén szólva ha ő nincs, most nem lennék ilyen. Már pedig én szeretem hogy ilyen vagyok. 18/f
2018. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!