Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 1D/ Larry rajongók! Valaki...

1D/ Larry rajongók! Valaki tud. Na nekem ebben segíteni?

Figyelt kérdés

Keresek egy olyan mémet, ahol egy asszem szőke hajú lány beszél, és mondja, hogy "You know that guy, Larry", majd "belelátunk a fejébe" hogy mit gondol, és azt mondja (gondolja), hogy "It can't be THAT Larry" és Larry Stylinson fekete-fehér képek jönnek fel egy szomorú zenével aláfestve. Ez volt a videó legelső klippje, ezután még volt néhány Larrys/1d-s mém.


Instán tegnap láttam ezt egy 1D memes oldalon, és azt hittem elmentettem, de most nem találom és már körbekerestem az egész internetet, de sehogysem találom. Kérem, valaki segítsen, és mondja meg annak az oldalnak a nevét, amelyik kitette ezt a videót!!!!!


2018. nov. 1. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!