Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Herry potter rajongok?

Herry potter rajongok?

Figyelt kérdés

Ugyevan az hogy harry potter es a bolcsek kove konyvba es filmbe.Nekem surgosen kellene a konyv tartalma ha valaki le tzdna irni nagyon megkoszonnem! Vuszont a filmel egy ossze hasonlitast ene irnom es a filmet lattam de a konyvet nem tudnam ennyi ido alatt elolvasni szoval hozzatok fordulok segutsegul tehat a harry potteres a bolcsek kove konyv tartalma kellene nekem es ossze hasonlitas mi marad ki a filmbol, konyvbol

harry potterrajongok segitsetek elore is koszonom!???


2018. jún. 27. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
harry és nem tudtam elolvasni mit szeretnél
2018. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
57%
Nézd meg a moly.hu-n, ott többféleképpen elemzik az olvasók és biztosan van aki kiemeli a különbségeket a film és könyv között.
2018. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Pedig rád férne némi művelődés.
2018. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát nagyon gáz, ahogy írsz, utolsónak igaza van! Plusz azért is olvasd el, mert nagyon jó, összehasonlíthatatlanul jobb a könyv, velem 12 évesen megszerettette az olvasást. Már csak ezért sem segítenék neked.
2018. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Azt a mocskos úristenit neki, olyan ocsmány, igénytelen módon írsz, hogy csakazértse fogok segíteni, és remélem más sem fog.

Előbb tanuld meg rendesen kifejezni magad, aztán ESETLEG visszatérhetünk a témára.

Komolyan, hogy lehetett így idehányni ezt a moslék szöveget???

2018. jún. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Fogadjunk az lesz a kifogás, hogy mobilról írta. :P
2018. jún. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan mondom, ha nem kéne rúnaszótár, hogy megfejtsem amit írtál, és legalább tervbe vennéd, hogy bármit is elolvasol az életedben, mert rád fér, akkor mondanám, hogy keress nyugodtan, akár doktorit is írunk együtt belőle, de így inkább nem. Tulajdonképpen nem kéne rá egy hetet se szánnod, ha azt vesszük alapnak, hogy nem is szoktál mondjuk olvasni.
2018. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Tudnék segíteni, mert imádom a sorozatot, olvastam egy csomószor, de NEM fogok.


Amíg nem vagy képes hat mondatot értelmesen megfogalmazni, csinálsz, amit akarsz.

2018. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!