Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon rossz periódus után...

Nagyon rossz periódus után tényleg jobb jön? Hogyan? Ti felálltatok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen gyötör az élet. Olyan harcok, nehézségek vannak, amik az én lelkierőmhöz mérten egész egyszerűen már túl nehezek. Az én erőmet, lelkemet, idegrendszeremet egész egyszerűen felőrli. Hozzám képest sok és szép lassan megöl.


Hiába küzdök, hogy kitörjek, hogy jobb legyen, kapaszkodom az utolsó reménysugárba, minden csak egyre rosszabb.


A gond az, hogy attól félek, teljesen meg fogok őrülni, teljesen be fogok dilizni, mint egyik rokonom, akitől gyereket vettek el meg aki pszichiátriai kezelés alatt állt.


Sokszor úgy érzem, ha rövidesen nem változik meg az életem gyökerestül (jöhet akár jó vagy akár rossz is!), akkor végem.


Nektek sikerült felállnotok? Sikerült egyáltalán?


Vagy az olyanból lesz a lelki roncs/drogos/alkoholista, mint én?


2018. nov. 2. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy karma,de nem ismerlek téged,és a karmában sem vagyok biztos,hogy létezik.
2018. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tényleg olyan, mint egyfajta karma.
2018. nov. 2. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mindig harcolni. Ami nem szolgál téged, azt engedd el. Így sokkal könnyebb, derűsebb lesz az életed. ;)
2018. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, egyszer lennt, egyszer fennt.

Mondjuk saját tapasztalat, hogy a legnagyobb szarból is lehet még lejjebb süllyedni, ehhez hozzásegít többek között a "mindent leszarok" hozzáállás, az alkohol, a "depressziós vagyok, rajtam már semmi nem segít" féle dolgokon való örökös rágódás.

Ezeket dobd el, és tegyél dolgokat a jobb élet érdekében.

Segíts magadon Isten is megsegít, ha már közhelyeket puffogtatok.

Most előtted van az a két dolog, hogy most még szarabb lesz, vagy elkezdesz visszamászni a boldogság felé.

Hidd el, csak rajtad áll, mert maguktól nem javulnak meg dolgok. Sajnos...

2018. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha nem harcolok, marad a biorobot munka, nem csökkennek a beilleszkedési nehézségeim. Itt GyK-n pedig pont az ellenkezőjét kapom meg: miért nem küzdöttem?
2018. nov. 2. 16:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Amilyen háttérből indultam, már vagy százszor bele kellett volna rokkannom, de ahogy eddig is mindenből felálltam, most is ezt teszem, amikor padlón vagyok. Nem tud velem olyan dolog történni, amiből ne tudnék felállni, hiszen ha feladom, akkor automatikusan vesztettem. Emellett megtanultam hamar elengedni azt, ami nem működik vagy ami nem jó az életemben, olyanért nem küzdök, ami nem realisztikus, megtanultam a legappróbb dolgoknak is örülni és erőt, lendületet meríteni belőlük. Nekem ehhez a hozzáálláshoz az kellett, hogy végigcsináltam 2 év terápiát (egyéni és pszichodráma csoporttal önismereti). Nem tudom a te problémáid okát, de ha úgy gondolod, hogy folyamatosan ugyanazokba a falakba ütközöl, ugyanazokat a mintákat követed, ugyanazokat a hibákat követed el, akkor neked is ezt javasonlám.
2018. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!