Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Serlift szedése utáni rosszull...

Serlift szedése utáni rosszullét? Egyszer már szedtem, de két éve abbahagytam és nem emlékszem, hogy meddig tartott ez a rossz periódus.

Figyelt kérdés

Tegnap egy féllel kezdtem napközben az orvos tanácsára, este pedig egy anafranil 50 mg gyógyszert is bevettem orvosi utasításra.


Egyszer már szedtem, de két éve abbahagytam és nem emlékszem, hogy meddig tartott ez a rossz periódus. Tegnap egy féllel kezdtem napközben az orvos tanácsára, este pedig egy anafranil 50 mg gyógyszert is bevettem orvosi utasításra.Tegnap egy féllel kezdtem napközben az orvos tanácsára, este pedig egy anafranil 50 mg gyógyszert is bevettem orvosi utasításra.


A pupillám eléggé kitágult és úgy néztem ki, mint egy zombi, ahogy a szememmel néztem. Nem tudtam aludni egész éjszaka. A szívem dobogott nagyon, és mindenféle hülye képeket láttam egész éjszaka, az agyam nem tudott leállni.

Most alig látok a fáradtságtól és még mindig rosszul vagyok.


Ráadásul holnap egy négy órás utat kellene levezetnem. Most nem tudom, hogy bevegyem-e a serliftből mondjuk egy félnek a felét, vagy inkább hagyjam abba, és ha két hét múlva itthon leszek, akkor kezdjem el újra. Mert félek, ha beveszem, megint nem tudok aludni éjszaka és olyan leszek mint egy hulla a vezetéshez.



2013. okt. 26. 12:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az ismétlésért. Először úgy tűnt nem másolta be a leírtakat, ezek szerint mégis.
2013. okt. 26. 12:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb max 2 hétig szokott tartani a hozzászokás, nekem 7 nap volt.
2013. okt. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Bevettem ma is a felet. Valahogy csak túlélem a dolgot, habár embertelen szarul voltam, mintha valami másik dimenzióból figyeltem volna magamat egész nap. br

2013. okt. 26. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!