Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lélekkel helyt...

Hogyan lehet lélekkel helyt állni egy lelketlen világban?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 03:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%

Mennyi önigazoló csicska :-D

Fel sem fogjátok a kérdés súlyosságát...

2019. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem látok önellentmondást a kivitelezésben, ha lélekkel teljes létezés, meg aközött, hogy lelketlenek veszik körül az illetőt. Azt meg senki se mondja, hogy könnyű a létezés bárkinek is.


Akinek van lelke, máris lehetőséget ad, hogy lelkileg erős legyen. Hol itt a probléma? Akinek lelke van, nem kötelező -negatív értelemben- túlérzékenynek lennie. A lelki érzékenységet az illető felhasználhatja ahhoz, ahova való, pl élvezni a művészetet, vagy alkotni például.


(A szívteleneket meg tessék alávetni szívműtétnek, ez is meg van oldva, reméljük a műtét sikerül, de a beteg meghal. ;-) Vagy fordítva, nekem mindegy... )

2019. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régi kérdés de gondolom aktuális még. Engem is elgondolkoztat érdemes e szellel szemben pisálni. Ajanlom Sarkadi Imre Oszlopos simeon c. Művét. Pont erről szól. A lényege hogy csak akkor bírod ha eredendően gonosz vagy. Ha nem akkor marad amit már írtam. :(
2019. dec. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!