Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalt egy nagyon kozeli...

Meghalt egy nagyon kozeli hozzatartozom. Valami tanacs a feldolgozasra?

Figyelt kérdés
Elnezest ha roysz kategoriaban irtam, nem igazan tudom mi lenne a megfelelo kategoria. Ha vannak sorstarsak kérem irjanak hogy nekik jogy sikerult ezt feldolgozni, vagy bármi fele gondolatot ezzel kapcsolatban

2018. nov. 3. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idő segít, lehet, hogy közhely, de igaz. Idővel enyhülni fog a fájdalom és már csak a szép emlékekre fogsz gondolni.
2018. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, mindenki azt mondta. Az a baj hogy egszeruen minden vagyam az hogy ujra talalkozhassunk es beszelhessunk, meg hogy vissza akarom forditani az egeszet.
2018. nov. 3. 17:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az idő valóban segít, de hogy mennyi idő? Van akinél több, van akinél kevesebb. Én soha nem tudtam megbékélni a halállal, ennek a feldolgozására nincs megbízható recept. Ismeretlenül is fogadd részvétemet.
2018. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Így voltam én is. Áprilisban halt meg a nagymamám. A temetés pénteki nap volt, én hétfőn mentem érettségit írni. Sok minden nem segít, csak az idő. Emlékezz rá olyannak, amilyen volt.
2018. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, és részvétem! Valóban, ahogy előttem írják, az idő gyógyít, enyhülni fog. Aztán majd lassan megszokod, hogy már nincs. Ez az élet rendje sajnos...
2018. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Együtt érzek veled, kedves Kérdező, a szeretted pedig nyugodjék békében.


Gyászfeldolgozó csoportot javaslok, mentálhigiénés szakember vezetésével. Tényleg segít.

2018. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ó, nyugodjék békében a Nagyid!


Foglald le magad, add ki a bánatot ha otthon vagy, ne tarts vissza, így kicsit enyhül a fájdalom.

2018. nov. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien irtatok! Talan az ido tenylrg segiteni fog. Veszitettem mar el idosebb hozzatartozomat, hianxzik a mai napig, de elfogadtam, mert idos volt boldog eletet elt. De ot egyszrruen nem tudom elengedi fiatal volt, hirtelen tavozott

Es ugy erzem ahogx telik az idő egyre rosszabb lesz.

2018. nov. 4. 07:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom. Ez a füzet a gyásszal foglalkozik, hogy hogyan lehet átvészelni ezt a nehéz időszakot. Remélem, segíteni fog neked és a családodnak is. [link]
2018. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!