Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kollégisták! Aki idén kerűlt...

Kollégisták! Aki idén kerűlt középiskolásként kollégiumba. Vagy esetleg volt kollégista. Ti már megszoktátok? Vagy mennyi idő kellett hozzá? Nincs honvágyatok?

Figyelt kérdés

Én idén lettem kollégista..érdekes mert vannak új barátaim, a tanulás is megy..

De még is honvágyam van, és vasárnaponként általában nem szeretnék vissza menni..



2018. nov. 3. 20:25
 1/5 anonim válasza:

Én idén végeztem el a középiskolát, mind a 4 évig koleszos voltam, és bár az elején nagyon nem szerettem, úgy kilencedik második felére megszoktam, a végén pedig szomorú voltam, hogy ott kell hagyjam. Bár a vasárnapok sose voltak a kedvenceim nekem se.:D

Ne aggódj,ha vannak barátaid és a suli is oké, akkor nem lesz itt baj:)

2018. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 évig voltam kolis, ez nálam max első pár hónapban volt. Szerettem ott lenni, de itthon még is csak jobb volt picit. Első év után meg már haza nem akartam jönni...
2018. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nektek mi volt a legjobb és a legrosszabb a koleszba?
2018. nov. 3. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Én elég hamar megszoktam, de a 'visszamenetelt' sosem szerettem. Kishogom mindig sírt, emiatt én is szomorú lettem.


Nekem az nagyon jó volt, amikor a szobatársaimmal kijártunk a városba, elmentünk kirándulni, pizzázni stb, vagy mondjuk csak úgy voltunk a szobában és semmi értelmeset nem csináltunk, csak nevetgéltünk jelentéktelen hülyeségeken. Pl mi mindig összeírtuk a szobában elhangzott aranyköpéseket.


A legrosszabb számomra az volt, amikor a kolis osztálytársaim, (köztük az akit a legjobb barátnőmnek hittem) egy fiú miatt belekevertek egy gáz helyzetben, amibe utánna egyedül hagytak, és mindenféle r.bancnak elmondtak kb az egész koli előtt. Egy idő után levegőnek néztek, és azt vágták a fejemhez, hogy én eltávolodtam tőlük, és lenézem őket.

Amikor ez volt, nagyon egyedül éreztem magam, a szobatársaim sem álltak mellettem. Akkor nagyon kijött rajtam a honvágy is, rengeteget sírtam, részben miattuk, részben a magány miatt, részben pedig a barátom miatt is. Ő akkor szakított velem, amikor a rosszindulatú pletykák eltejedtek a koliban.


Kövi évben már másokkal voltam egy szobában, és ezeket el tudtam engedni.

2018. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. nov. 4. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!