Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért növeszt valaki szakállat...

Miért növeszt valaki szakállat, vagy szimplán bajszot? Hogy nem zavarja? Mennyivel egyszerűbb, ha valaki rendesen borotválkozik szerintem. De érdekel hogy aki nem így van vele miért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 5. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A férjem azért növesztett szakállat, mert tetszik neki és jobban érzi magát vele, mint anélkül, akkor is, ha extra időne kerül ápolni. Nem zavarja, évek óta megvan neki, az zavarná, ha nem lenne, nincs az az isten, amiért leborotválná. Én csak támogatni tudom, imádom a szakállakat.
2018. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt sokaknak tetszik, másrészt borotválkozni is nagy macera tud lenni, nemcsak a szőrzetet ápolni (ami fogalmam sincs, mekkora macera s mennyire szükséges. nyilván attól függ, mennyi és milyen arcszőrzet van s mennyire igényes az ember).

De ha tetszik valakinek, akkor "vesződik" vele, ez sok mindennel így van. Kutyát is miért tart valaki, amikor az sok idő, pénz, energia s menni kell vele sétálni, ha fúj, ha esik. Egy szakáll sokkal egyszerűbb, nem? :D S még szép is, ha sokakat kérdezel, mert nekem pont nem jön be szinte senkin, öregít.

2018. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 TR75 ***** válasza:
100%
Nekem így jó. Ráadásul jön a tél, melegíti az államat.
2018. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiért más meg a haját növeszti meg, pedig sokkal egyszerűbb lenne mindenkinek mindig kopaszra borotválnia a fejét. :)
2018. nov. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván amiért mi nők sminkeljük magukat, pedig egyszerűbb lenne ha nem kéne nyáron azon idegeskedni, mikor folyik le rólunk az arcunk. Muris egy közös kávézás a férjemmel, én őt figyelmeztetem folyton, hogy összekente a bajszát, ő meg engem, hogy lejött a rúzsom :)

Neki brutál hosszú szakálla van, ő így szereti, karakteresebb tőle az arca, az emberek alapjáraton bírják, meg hát így kevésbé üt anyósra... :D Tény, hogy rengeteget foglalkozik vele, reggelente fél óra csak amíg kifésülgeti és beolajozza, formázza, de nekem nagyon szimpatikus, olyan plusz igényesség pontokat ad neki, bár sokan pont, hogy igénytelennek tartják a kinézetét... így nézve elég vicces, valószínűleg fele annyi időt nem töltenek tisztálkodással, mint ő.

Én imádok játszani a szakállával, imádom hogy sokkal férfiasabb vele, az egyetlen hátránya, hogy néha éjszaka arra kelek fel, hogy nem kapok levegőt, mert valahogy belekeveredtem a dzsumbujba. :)

2018. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy mindenkinek a saját dolga, de tény hogy ez egy megosztó kérdés. Amúgy én azt se értem, hogy a nők miért sminkelik magukat, HA alapból szépek. Elfedni valami egyenetlenséget, ha erre belső igényük van értem, de valakik meg inkább rontanak a kinézetükön, az alapból szép valaki groteszkké válik az alapozón lévő sokféle színnel.
2018. nov. 5. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, na ebbe most bonyolult lenne belemenni, mert kőkemény pszichológia. A csapból is az folyik, hogy nem vagy tökéletes, amíg meg nem veszed az xy terméket, a nőknek mossák az agyát a photoshopolt modellekkel. Akikről beszélsz, azok nem látják szépnek magukat addig, ameddig egy apró folt is kilátszik az eredeti arcukból. Ez irtó szomorú.
2018. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én azért növesztettem meg, mert ha leborotválom az arcszőrzetem, utána nem tudok tükörbe nézni. Legalább 3 évvel fiatalbbnak tűnök csupasz arccal :D

És a bőrhibáim is kihangsúlyozza a babapopsi arc. Ezért nem borotvalkozom, csak ollóval nyírok le a bajszomból, államon lévő szőrből :D

Amúgy télen melegít. Szóval idén lehet nem is nyírom meg.

2018. nov. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

- mert színész, vagy csak játszik valami színdarabban, amihez kell bajusz/szakáll, és akkor már inkább legyen igazi

- mert mikulásnak készül :)

- mert olyan a foglalkozása, ahol jót tesz a tekitélynek, ha az ember idősebbnek tűnik, mint amennyi

- mert néptáncol, és ahhoz jól áll

- mert vallási hagyomány nála

- stb.

2018. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

Bajszot a sunci izgatás miatt.

A szakál szélesíti az állat, olyan illúzió mint a push up melltartó. Mindkettő "mintha" élményt ad. Széles áll, boxolók,bírkózók...tesztoszteron huszárok. Nekik nem kell szakáll, mert genetikailag férfiasabbak szakáll nékül is.


Aki nem érti pobtozzon le.

2018. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!