Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyent valaki...

Éreztetek már ilyent valaki iránt, illetve volt már ilyen kapcsolatotok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt már olyan elengedhetetlen kapcsolatotok akit a világon mindennél jobban szerettetek, bíztatok benne de ez nem barát, nem szerelem, nem családtag valami sokkal több.Hanem valami teljesen más, egy olyan akiben feltétel nélkül biztatok, lelkitársak voltatok, mindent megbeszéltetek, és a lelketek teljes harmóniában volt. De mégsem úgy mint a fent soroltok közül. Szavak nélkül értettétek egymást, egy nézésből a gondolatait.

Miben nyilvánult meg ha igen? Hogy kezeltétek?


2018. nov. 5. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez az illető ki volt neked?
2018. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Éreztem már ilyet, akkor ott helyben tényleg úgy éreztem, mintha lelkitársak lennénk, tökre olyan volt, mint én, csak lányban.


Aztán egyszer (miattam) megszakadt a kapcsolat kb. 4-5 éve. Azóta teljesen semleges és nem hiszem, hogyha újra kereszteznék az útjaink egymásét, akkor változna ez a semlegesség.


Felemelő érzés tud lenni, de szerintem nem érdemes túl sokat beleképzelni ebbe. Ha a fenti kategóriák egyikébe sem tudod besorolni (se nem barát, se nem a párod, se nem családtag), akkor mégis miben különbözne egy idegentől?


Jó, a családtag kategóriába nyilván nem tudod sorolni, de nyilvánvaló, hogy érzel valamit iránta, párod gondolom van az egyikőtöknek legalább, barátságnál meg egyértelmű, hogy több az egész. Az ilyen se veled se nélküled "kapcsolatok" szerintem nem hosszú életűek.

2018. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat nem vagyunk se egy koruak es azonos nemuek vagyunk, egyik kategoria sem lehetunk es nem is akarjuk, de megsem a se veled se nelkuled . Veszekedni sem szoktunk, es egy idore en is elvesztettem mondjuk nem vita miatt hanem betegseg miatt akkor en is semlegesseget ereztem es ures voltam nelkule olyan mintha o lenne a masik felem
2018. nov. 5. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A nem vagytok egykorúak hol zárja ki a barátságot? Nem értem. :DD
2018. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem barátság. Nem is akarunk barátok lenni :)
2018. nov. 5. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!