Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti éreztétek már hogy el...

Ti éreztétek már hogy el laposodott a kapcsolatotok? Mi még csak 11hónapja járunk de már nem érzem jól magamat a kapcsolatunkba. Azért is mert nem úgy viselkedik ahogy kéne . Szerintetek mi a legjobb szakítási módszer?!

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én két év után éreztem, hogy kezd laposodni a kapcsolat. Mivel mi annyira jól kijövünk egyébként, sikerült megbeszélnünk mindent és túllendültünk rajta. Ennek majdnem 4 éve. Elmondtam akkor neki őszintén, hogy mit érzek, hogy nem érzem, hogy haladna valamerre is a kapcsolatunk, stagnált minden. Ő is elmondta, hogy ő hogy látja az egészet és megpróbáltunk mindketten változtatni. Nekünk sikerült. A legjobb, ha megmondod neki, hogy hogy érzel, és ha szakítani akarsz, azt is a legegyszerűbb, ha a szemébe mondod.
2013. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinte választ!!! talán jobb lenne ha szünetet tartanánk... mivel minden nap együtt vagyunk együtt alszunk :S..... most 2 hétre elment munka miatt és nem is hiányzik :/ talán az lesz a legjobb ha szünetet tartunk ...
2013. márc. 5. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell minden kapcsolatot megmenteni. 11 hónap elég idő arra, hogy megismerd, tudd, mik azok a tulajdonságaim, amin sose tudnak változtatni. Kérdés, te tudsz e együtt élni ezekkel. Ha nem, keress olyat, akinek olyan hibái vannak, amik számodra elfogadhatóak. (Mert mindenkinek vannak hibái.)


Szakításra egy szabály van csak: korrekten.

2013. márc. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szünetnek semmi értelme.Ha olyan problémák vannak amik nem korrigálhatóak vagy csak rövid ideig akkor hagyni kell a fenébe a kapcsolatot.
2013. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ezek mind jogosak!!!!
2013. márc. 5. 13:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy kapcsolat ellaposodik, arról te is tehetsz. Nem megszerezni nehéz, hanem megtartani, ezt sose feledd.

Beszéljétek meg.

2013. márc. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én sem hiányolom ha párhétig oda van a párom, olyankor jókat tudok aludni, de ezt leszámítva 5 éve vagyunk együtt. Első szerelem 17 éves korom óta vele vagyok 2 ,5 éve együtt lakunk és mai napig ugy imádom mint anno:) ránézek és a szivem 1000rel dobog:$ szoval ha nem hiányolod nem jenlenti azt hogy nincs érzelem csak kicsit, néha jó nélküle vagy inkább egyedül:D nah majd tudod te mit tegyél! viszont ha nem megy ne eröltessd. puszi hajrá
2013. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a szünetnek no értelme, az csak a szakítás szép szóval...
2013. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!