Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szólják le, akinek...

Miért szólják le, akinek nincs ideje sportolni? Vagy nem szeret? Miben ad akkora (azonnali) pluszt a sport?

Figyelt kérdés

Igenis van, aki azt az érzést nem szereti, ahogyan elfárad, fáj valamije a fáradtságtól vagy ahogy "liheg". Sok ilyen emberrel találkoztam.

Vagy az alvás rovására lenne idejük és így is keveset alszanak. Nem mindenki a tévé előtt ül munka és házimunka után.

Vagy ha van is ideje, egyéb hobbija fontosabb számára.

Vagy ismerkedő fázisban van, és nem akarja, hogy a randik sportolásból álljanak, pláne, mert a másik nem szeret sportolni.


Stb.


2018. nov. 5. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom rávenni magam, én is utálom, pláne rendszeresen. Viszont tisztában vagyok vele hogy kellene sportolnom, mert az egészség elég sok téren komoly csorbát szenved. Meg ugye a csajok is jobb szeretik az izmos pasikat.
2018. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Mert sok a megmondóember.
2018. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Isten lássa lelkem, egy évig folyamatosan sportoltam. Jártam heti 2-3 alkalommal spinningre, ezenkívül futottam a többi napokon. Diétáztam mellette, figyeltem a kalóriabevitelemre, változatosan, egészségesen ettem. Egy dekát nem fogytam, ugyanolyan hájas voltam. Elmentem dokihoz, a hormonjaim rendben voltak/vannak. Feladtam, mert sokszor elkeseredésemben már sírtam, hogy miért van az, hogy én nem fogyok, amikor mindenkinek sikerül, és ez igazságtalan. Azóta megint zabálok, és meg nem mozdulnék a világért sem. A súlyom nem változott. Ugyanolyan dagadt vagyok.
2018. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember egy kalap alá vesz másokat, hogy ha Ő képes munka után is időt szakítani még intenzív mozgásra, akkor másnak is megy, és ha nem így tesz akkor igénytelen, lusta stb. De elfelejtik hogy nem mindenki végez 8 órás ülő munkát. Én 12 órás munka mellett vágtam bele a kondiba, csináltam másfél évig, az tény hogy rendbe tette az egómat, oda mertem állni nagyobb emberek elé, illetve az olyan típusú emberek akik addig elnyomtak, lekezelően bántak velem az élet különféle területein, utána már tiszteltek, és oda figyeltek arra hogy beszélnek velem.


De ennek ára volt, és csak kiegészítőkkel, energiaitallal bírtam ki már az elindulást is, nem hogy a bemelegítés utáni 1 órát lenyomni.

Ettem, aludtam, hogy legyen erőm majd dolgozni, persze erős izomláz mellett.



Jó dolog a sport, de nem minden esetben összeegyeztethető munkával, magánélettel.

2018. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Előzőnek igaza van.


Én sokszor ezt a megmondóemberséget olyanoktól tapasztalom, akik kövérek voltak és lefogytak, azóta osztják az észt.

Pl. egyik barátnőm lefogyott, találkoztunk, folyamatosan tette a célzásokat. Aztán mantrázni kezdte, hogy miért nem szállok le pár megállóval előbb és sétálok haza munka után vagy munkába, mert ő ezzel is fogyott (amőgy imádok sétálni) és biztosan csak lusta vagyok.

Nem fogta fel, hogy távolsági busszal jártam munkahelyre (ott a pár megálló a pusztában nem öt kilométer), 10 óra munka+két és fél órás utazás naponta, este 9 körül értem haza, ráadásul hazafelé sem lett volna életbiztosítás az a pár megálló este a városban. Így is edzettem otthon, de az esti-reggeli séta nem fért volna bele.

Szerintem ilyenkor az emberek egy része csak dominálni akar, és jobbnak érezni magát a másiknál a sportolásból származó előnyével, tapasztalatával.

Érdekes módon a komolyan sportoló ismerősöm nem okoskodik.

2018. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

20:46

Sajnálom, de nem értem, ha figyeltél a kalóriára, égetted és kevesebbet vittél be akkor hogyan nem fogytál??

Spinninget is mondjuk lehet light-ba nyomni és akkor nem égetsz annyit. De lehet az orvosod nem vizsgált ki jól én lehet elmennék másikhoz is. Sokszor sajnos csak lerázzák az embert vagy simán tévedett.

2018. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!