Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék elkezdeni sportolni,...

Szeretnék elkezdeni sportolni, főleg most hogy jön éveleje,13 éves vagyok, most még nincs késő elkezdeni, szóval?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a környélen szinte mindenki ismer mindenkit, és szeretnék elkezdeni focizni, vagy birkózni (vagy valami hasonlót), de attól félek, hogy lenéznek, meg ilyesmi, meg hogy akik már régebb óta ott vannak, sokkal profibbak, és ezért én béna lennék.

Az önbizalmammal nincsen baj, de nehezen barátkozom, és félek hogy nem lennének velem kedvesek, meg ilyesmik, így, hogy a barátnőm akivel kezdtük volna, mégsem jön és egyedül leszek. Van valami tanácsotok?

13/L



2016. aug. 25. 23:14
 1/2 anonim válasza:
84%
Most komolyan azért írtad ki a randi kategóriába hogy hamarabb váladzoljanak? Amm minden sportot bénán kezdessz úgyhogy sza.zrd le mit mondanak, én is ezt teszem.
2016. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer mindenki volt kezdo. A profik is. Fiatalon kezded, igy beloled is valhat profi.

Nyugodtan kezd el, es ne erdekeljenek masok, h mit mondanak. Ok lesznek az irigyek, amikor sikereket sikerre fogsz halmozni.

Csak elvezd amit csinalsz :)

2016. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!