Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit adnátok ajándékba...

Ti mit adnátok ajándékba annak aki megmentette az életeteket?

Figyelt kérdés

Mit adnátok ajándékba annak aki megmentette az életeteket?


Tényleg szó szerint neki köszönhetem, hogy egy baleset kapcsán nem lett nagyobb bajom. Nem nagyon ismerem ( csak látásból, még a nevét sem tudom) de mindenképpen szeretném valahogyan meghálálni neki. Ti milyen ajándékot adnátok? Az a baj, hogy egy ilyen tettért cserébe nem akarom egy doboz bonbonnal vagy pár ezer forintos ajándékkal "kiszúrni a szemét" de túl tolakodóan drágát sem akarok így ismeretlenül, ha értitek. Ti mit adnátok a helyemben? Mindenképp szeretném valamivel megköszönni



2018. nov. 5. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy üveg bor, mellé pedig nem tipikus bonbon, hanem valami tényleg jófajta csoki.

Legalább is ha én megmenteném valakinek az életét, ennek örülnék a legjobban.

2018. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Ezt tárgyban nem lehet kifejezni, ez annál több! Ajánld fel neki a szolgálatodat a hátralévő életedben. Szolgáld őt, teljesítsd minden kérését, légy mellette minden pillanatban. És örülj hogy megteheted, hisz nélküle ezt sem tehetnéd meg.
2018. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Életmentésért bor és csoki? Azt névnapra, születésnapra szokás. Szerintem, egy kézzel írott hosszú és őszinte levél többet ér. Persze, ezt egy üveg jófajta vörösbor kíséretében is átadhatod. Nem akarok most belemenni a hálapénz kérdéskörébe, de ha orvos az illető, akkor csak a munkáját végezte...
2018. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem nem az
2018. nov. 5. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is nemrég megmentettem valakit.

majdnem a villamos alá sétált, és ráüvöltöttem.

egész biztosan megmentettem az életét.

Igazából meg sem köszönte, de nem vártam érte semmit. Biztos sokkban volt. Nekem már az is öröm volt, hogy nem történt semmi.

Szerintem, ha nagyon hálás vagy, inkább írj pár sort, add meg a telefonszámodat, és jelezd, hogy számíthat rád, ha valamiben segítségre lenne szüksége.

Elég furcsán venné ki magát az ajándék, nem? de persze attól is függ, hogy honnan ismered.

2018. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Én anno megmentettem egy újszülöttet akit magára hagytak a szülei meghalni.

Követem az életét és szoktunk néha találkozni, szerencsére a nevelőszülei jófejek. Az a legnagyobb ajándék hogy olyan ember lett akire büszke lehetek, aki nem pazarolta el az életét, hanem szorgalmas, kedves, erős gyerek lett.


Szerintem hívd el vacsorázni(te állod persze) és beszélgessetek, mesélj neki magadról

2018. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%

Én egy saját készítésű festményt. Minden egyes kép amit csinálok, egy darab belőlem és ha meghalnék akkor nem keletkezhetne több.

Én egyszer újraélesztettem egy lányt, a szülei utána megkerestek és kaptam tőlük egy nagy doboz Stühmer csokit meg ott sírtak, őszintén szólva nekem ez inkább ijesztő volt vagy nem is tudom, úgy álltam ott mint aki azt se tudja hogy ki és hol van. Eszembe se jutott hogy megtalálnak.

2018. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!