Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen rendszeresseggel kell...

KoleszI kérdése:

Milyen rendszeresseggel kell hajbalzsamot hasznalni?

Figyelt kérdés

Mar eleg regota hosszu hajam van, es az utobbi idöben azt vettem eszre, hogy romlott a minösege. (vekonyabb szalu mint volt, töredezettebb...). Nem akarom levagatni ezert vettem hajbalzsamot töredezett hajra (schwarzkopf gliss kur hair repair). A hasznalati utasitasban az all hogy hasznaljam rendszeresen, de szamomra nem nyilvanvalo, hogy ez mit is jelent. pl.: Minden heten? Naponta? Havonta?


Elöre is köszi a valaszokat es bocsi a helyesirasert, nemet gepem van.



2016. aug. 19. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Minden hajmosas után a hajhosszra (nem a tövére), törölközőszaraz hajra.
2016. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Szia en mindig hajmosas utan hasznalom , par percig rajta hagyom hogy hasson aztan alaposan lemosom(egyszer nem mostam le olyan nagyon alaposan hanem csak igy gyorsan mer siettem es mikor megszaradt olyan volt mintha egy hete nem mostam volna hajat) de szerintem minden hajbalzsamon rajta van hogyan kell hasznalni :)
2016. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
ja utolso vagyok, mostanaban azt szoktam csinalni hogy a balzsamot osszekeverem a samponnal, es eleg szepen hat nem lesz tole szaraz a hajam de nem is lesz olyan nagyon lapulos (tudom ez eleg fura de nekem bevallt:DD)
2016. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én át tértem a pumpás hajbalzsamra, minden hajmosás után használom. sokkal jobb az állaga a hajamnak mióta azt használom, nem nehezíti el a hajat.(elsev márkát használom)
2016. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Minden hajmosás után. És ha már rossz a hajad minősége, használhatsz hajpakolás is hetente 2-3x.
2016. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2016. aug. 20. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!