Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy hajvasaló fésűm....

Van egy hajvasaló fésűm. Lehet használni hővédő nélkül? Milyen rendszerességgel lehet maximum használni egy héten? Illetve hajápoló krémmel lehet együtt vasalni?

Figyelt kérdés

A krém neve Hair Manya HI DENSITY(elvileg testessé,rugalmassá és lággyá teszi a hajat.

Ezzel a krémmel lehet használni együtt a hajvasaló fésűt?

Nagyon-nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat.



2016. dec. 24. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan, mintha hajvasaloval vasalnád egyáltalan nem különböznek sokban! Csak a használata más. Ugyanazt teszi a hajaddal, szintèn hovel.

De nem kellene ennyi vegyszer erje a hajad. Ez mar tul sok. Szet fogok cses..ni! :/

Eleg boven, a sampon es a balzsam. Hovedot nekem a fodrasz hajszaritas elott ajanlja. Hajvasalas elott nem , árt mint segìt

2016. dec. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Én balzsam helyett azt a krémet használom,és azzal kenem be a hajamat szárítás után.(a fodrászom így ajánlotta)

2016. dec. 25. 09:23
 3/3 anonim ***** válasza:
En is hasznàltam azt egy darabig. Nekem nem vàlt be jól, balzsam jobban segített. De van, akinek beválik! :) 1#
2016. dec. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!