Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Januarban repulok Madridba es...

Januarban repulok Madridba es nagyon izgulok?

Figyelt kérdés

Olyan erdekes hogy imadok repulni es egyszerre varom megis felek tole.

Repultem mar Angliaba oda vissza es akkor az odaut teljesen turbulenciamentes volt. Imadtam. De ahogy visszafele elkezdett razni a gep este en rosszul lettem. Olyan halalfelelmem meg soha nem volt..

Iszonyat para mikor 10 ezer meteren ugy erzed hogy kihuzzak alolad a gepet. Tudom, hogy nem lehet semmi de akkor is felek.

Repultem Velencebe is mar de akkor is rettegtem mikor elkezdett razni a gep. Ahjj borzalmas erzes. Elore felek a turbulenciatol.

Ti mit tesztek hogy ez ne zavarjon?

Mert mikor elkezd razni a gep akkor mindig korbenezek es mindenki halal nyugodt. Gepeznek,alszanak,rohognek...


22/L


2018. nov. 8. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én rengeteget repülök, és sosem félek.

Pedig tériszonyos vagyok. Nem tudom, hogy miért.érzem, hogy nem lehet semmi baj.

2018. nov. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Magatol a repulestol en sem felek. Iszonyuan szeretek olyan magasan repulni,csak a turbulenciaval vannak problemaim ☹️

Ahogy meglatom felvillanni,hogy csatold be az oved egyszeruen lever a viz es sirhatnekom van..

Raadasul Madridba 3:10 perc a repulesi ido. Ilyen sok idot meg sosem toltottem repulessel.

2 ora kornyeken volt London,Velence meg kb 50 perc..

2018. nov. 8. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt direkt élvezni szoktam. Egyszer viszont Izlandnon leszállasnal nagyon beparáztam egy nagy széllökések miatt, de csak mert közel volt a föld.

Volt is nagy sikogatás a fedélzeten, de kêsőbb a stewardess azt mondta, hogy nem is volt vészes 😂

2018. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nyugi! meg egy gep sem maradt fennt, mind lejott valahogy... :)))
2018. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!