Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elmenjek sebeszeti...

Szerintetek elmenjek sebeszeti szakrendelesre ezzel?

Figyelt kérdés

Tegnap este teljesen hirtelen elkezdett egy dudor noni a tarkomon a koponyamon. De csak jobb oldalt. Neha azon az oldalon be is szur a fejem.

Volt mar a fejemen a jobb oldalon dudor amire egy sebesz azt mondta hogy vagy nyirokcsomo vagy zsircsomo.

Az fel eve volt. Most ugyanazon az oldalon csak mar feljebb van. Ha megnyomom faj is.

Elmenjek szerintetek szakrendelesre vagy elobb haziorvos kene? (nem kell beutalo amugy sebeszetre)


22/L


2018. nov. 9. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem kell háziorvosi beutaló de mikor a törött vérző kezemmel mentem be a sebészeti szakrendelőbe háziorvosi beutaló nélkül jól lecsesztek hogy miért nincs háziorvosi beutalóm.


28F

2018. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Jóég, neked még sose volt pattanás a hajas fejbőrödön? :D

Nem csodálom, hogy mindenhol ekkora sorok vannak, ha emberek mindenféle random dudorokkal a sebészetre rohangálnak... ilyennel akkor szokás menni, ha pár napon belül nem múlik el házi kezeléssel.

2018. nov. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ohm mondom voltam mar sebeszeten es azt mondtak hogy elkepzelheto zsircsomo.

De mivel elmult es most kijott mashol ketlem hogy az lenne.

Nem vagyok idiota.

Egy korombeszakadassal nyilvan nem megyek el.

De ez faj,es hirtelen jott ki.

2018. nov. 9. 13:00
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
A pattanás fáj és hirtelen jön ki. A zsírcsomó pedig nem kezelendő dolog. Még mindig nem értem, minek akarsz ott tülekedni :D
2018. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Edes istenem.

Azt akarok tulekedno hogy k***rvara faj a jobb oldalon az egesz fejem es a dudor is faj.

Csupan csak ennyi.

Minek szolsz hozza ha tirpak vagy?

2018. nov. 9. 13:05
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Talán azért szól hozzá, mert reálisan látja a dolgokat...nem úgy, mint te.

Bolhából elefántot. Amúgy egy pattanás is tud rettenetesen fájni, főleg ha érzékeny, kényes helyen van. El fog múlni.

2018. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mi olyan bonyolult azon hogy nem pattanas?

B**szki en erzem... Megtudok kulonboztetni egy pattanast egy full random mas dologtol!

2018. nov. 9. 13:16
 8/8 anonim válasza:
Akkor minek ide írogatsz, hogy elmenj e? Ha annyira fáj fogd magad azt menj be a sebészetre!!!
2018. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!