Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti melyik korosztállyal...

Ti melyik korosztállyal jöttök ki a legjobban?

Figyelt kérdés

Én igazából mindegyik korosztállyal jól kijövök. Mindegyik korosztályban vannak normálisak meg hülyék is.

18/F



2018. nov. 9. 20:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
65%
Csakis a felnőttek, azok is inkább 40 fölött. A kisgyerekeket és tinédzsereket rühellem, a saját korosztályom pedig ostoba, önpusztító, felszínes, tájékozatlan és beteg értékrendű. Valahogy az ivás, bulizás, nőzés meg az animék nem az én világom, jobb szeretek értelmes dolgokról beszélni, értelmes emberekkel. 22F
2018. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb barátom a saját korosztályomból került ki, úgy az én korom plusz-mínusz két-három év, de simán elbeszélgetek egy ovissal, egy kamasszal, egy anyám korabelivel és egy nyigdíjassal is, ha úgy van. Akivel nem jövök ki, az nem a kora miatt van.
2018. nov. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

18-30


N23

2018. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!