Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Volt már olyan veletek, hogy valakiért mindent megtettél, ő meg csak beléd törölte a lábát?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj hát eddig csak ilyen volt. A mai lányok ugye...
2018. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen volt az állítólagos "legjobb barátom"
2018. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ohhh, naná! Nyilván egy lányról van szó... :D

Anno volt egy jó barátom, akinek mindig ott voltam ha valami baj volt, mégse tekintett rám igaz barátként. Elváltak útjaink. :)

2018. nov. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1*-2* igen, de hát ez a mai modern társadalom...
2018. nov. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen,de èn vagyok a lány és elvileg örülnöm kellett volna egy egoista baromnak, hogy egyàltakàn szóba àllt velem.Csúnyàn bánt velem és a mai napig azt hiszi,hogy ő a fa@a gyerek.
2018. nov. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.. szerintem igen.. a tőlem telhetőt próbáltam megadni neki csak a túl sok apró bakija kiábrándított évek után olyannyira hogy a légteret is elhanyagoltam mert szó szerin már telibe sz.rtam az egyészet csak teljenek a napok... ő meg azon akadt ki hogy elhanyagoltam a környezetet.. /légteret (értem itt :.főzés..talarítás.. együtt töltött idő) ő sohasem kezdeményezett.. mindig csak nyeltem a szarait,hogy megaláz,hazudik,megver..

neki végül abból lett elege amit felsoroltam.. hogy elhanyagoltam konkrétan nem is őt” hanem magamat..

de hiába mondják ilyen -jó meg amolyan egyszer nem vettem rajta észre hogy úgy.. örömet akart volna hozni nekem én meg belefástam a luk” szerepébe.. aztán már intimitás se volt az utolsó megalázása után.. már nem mentünk együtt sehova (minek? Azért hogy lejárasson?)..

Egyre inkább egybemosódtak a szerepek ki a szoknyát.. ki a nadrágot (tudjátok a mondást az viszi a ... aki☝️)

De nem tudok rá haragudni pedig szétrombolta az életem (szó szerint)

Egyedül a gyerekem miatt élek még.. számomra ő az egyetlen szikra ebben a sötét világban.

És ezt nem úgy kell ám értelmezni hogy hú csak a gyerekét tudja felmutatni ezért ilyen/olyan vele.. nem! Ha kirepül,kirepül ha látom hogy nincs többé szüksége rám megteszem a kellő lépéseket.

2018. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!