Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te mennyire vagy befolyásolhat...

Te mennyire vagy befolyásolható? Saját nèzőpontodat részesìted előnyben, vagy a környezetedben lévők véleménye a fontosabb? /19/L/

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többnyire sajnos elég fontos az, hogy mit gondolnak mások,.
2018. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meghallgatom mások véleményét de nem tartom magam befolyásolhatónak.
2018. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ami tényleg fontos számomra, arról általában megvan a saját véleményem, és ez csak nehezen változik. Viszont sajnos amiben egy kicsit is bizonytalan vagyok, vagy amiről nincs erős véleményem, azt befolyásolja mások véleménye, még akkor is, ha nagyon nem akarom.
2018. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3assal egyet értek. Detto
2018. nov. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szokott saját véleményem lenni, de ha 5-él többen vannak körülöttem, akkor befolyásolnak, 3-nál még nem.
2018. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindenről megvan az önálló véleményem, nem vagyok könnyen befolyásolható. Sajnos néha már át is esem a ló túloldalára, és nehezemre esik meghallgatni és tiszteletben tartani mások véleményét, ha az nagyon különbözik az enyémtől. De már dolgozom a dolgon :D
2018. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen, a legtöbb dologról megvan a véleményem. Akkor vagyok meggyőzhető, ha a másik véleménye komoly, hiteles érvekkel van alátámasztva. Mondjuk ez inkább baráti, haveri vitáknál fordul elő, a random emberek véleménye egész egyszerűen hidegen hagy.
2018. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!