Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, ha egy...

Az mennyire normális, ha egy 19 éves lány már kb 50 külföldi országban járt életében?

Figyelt kérdés
Mi eleg szerényen élünk, és hát most kicsit irigylem vagyok. Ráadásul most ment egyetemre, és egy egész lakást béreltek neki a szülei, nekem meg jövőre max a kolibri marad, és anya megmondta, hogy nem nagyon fog tudni hazavonatoztatni, vagy ennivalót csomagolni nekem. :( Eléggé el vagyok szomorodva. Ezen kívül még rengeteget utaznak, én meg a Balatont se láttam soha. :( Közeli rokonok, és sokat találkozunk. Hogy tegyem túl magam ezen?
2018. nov. 13. 08:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rokonom ilyen nő. Nem vág fel vele. 19 évesen kapott lakást, utána utazgatott, tanult jó sokáig, majd az édesanyja cégénél helyezkedett el.

Ha neki rosszabb lenne, nekem az nem lenne jó, nem utálom ezért, hiszen nem tehet erről. Ráadásul nagylelkű mindenkivel, erre most nem térek ki.

Nekem is néha fájt a dolog, olyankor ,amikor ő panaszkodott (elég panaszkodós), hogy mennyire rossz az élete, vagy próbált okoskodni, nekem mit kéne tennem. Ilyenkor kibuktak a különbségek.

Írta valaki, hogy az ilyen embereknek is van problémája. Neki is van bőven.

2018. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem az átlag, hogy valaki 19 éves korára 50 országban járt. Olyan a szülei munkája, hogy állandóan utaznak? Mert ha igen, annyira ne irigyeld, nincs egy biztos helye, állandóan költöztek. Ez se olyan jó ám! Gondolom a 19 éve alatt nem csak nyaralgatni jártak. Ha igen, akkor sem átlagos.

Nem tudom, hány éves vagy, de előtted az élet, hidd el, sokkal jobban fogod értékelni, amit magad elérsz az elkövetkezendő időben és oda utazol, ahová kedved tartja.

Ez a család szerintem munkából kifolyólag utazik ennyit. De cáfolj meg, ha nem így van, mert a kérdésed olvasva nekem ez jutott eszembe.

2018. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
71%

Nem keseregni, meg rinyálni kell, hanem tenni, hogy pár év múlva Te is megtehess ilyen dolgokat.

Ez különbözteti meg a keserű, irigykedő prolit, a sikeres, boldog embertől.

2018. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%

Az se jó, ha valaki nem tanulja meg, milyen önerőből megküzdeni valamiért és mindig megkapja, hogy "bezzeg neked könnyű, minden a segged alá van tolva".


Na, ilyen gondod neked nem lesz. ;)

2018. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
Annyira normális dolog mint 20millát keresni/hó. Győzd le az irígységed!
2018. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat és a biztatást.


Amúgy ezek csak szórakozás jellegű utazások. Ő olyan iskolába járt, hogy külföldre mentek osztálykirándulásra pl. meg amúgyis sokat nyaraltak.

2018. nov. 13. 14:31
 17/20 anonim ***** válasza:
Vannak belföldi országok?
2018. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked meg az lebegjen célként a szemed előtt, hogy mire a te lányod lesz 19 éves, ő is 50 országot bejárt utazó lehessen. Nem baj, ha irigy vagy, ha ezt arra fordítod, hogy te is sokat akarj elérni.
2018. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

En nem is tudom hany evesen voltam eloszor kulfoldon, talan 20-21, ha az is szamit hogy elmentunk a szabadkai piacra.

A felesegem 21 eves koraban volt kulfoldon es eddig csak 1 orszagban. En osszesen 3 orszagban ha azt is beleszamolom hogy van ahol csak nehany orat toltottem a hatar kozeleben

Most kulfoldon vagyok de innen nagyon messze van minden olyan orszag amit szivesen meglatogatnek.


Majd ha dolgozol akkor arra koltessz amire szeretnel, van aki autokat vesz meg bulikba jar, mas meg utazik.

Az biztosan nem atlagos hogy valaki 50 orszagban jart 19 evesen.

2018. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Ne szomorodj el miatta. Ő nagyon szerencsés lany, hogy a szülei mindent tudnak biztosítani számára, de nem ez az általános.

Ha a szomorúságod eltökéltségbe fekteted és keményen dolgozol, lehetsz ugyanolyan sikeres mint ő.

Én nagyon szegény családba születtem, egy alkoholista agresszív apával megfejelve. Rohadt szar gyerekkorom volt és mindenkit irigyeltem akinek jobb volt az élete, tehát nagyjából az emberek 99%-át.

Felnőttként tanultam tovább munka mellett, családot alapítottam és ma olyan családban élek amilyet mindig is irigyeltem gyerekkoromban. Mindent megtettem hogy a gyerekeimnek jobb életük lehessen mint nekem volt és sikerült elérni a célomat. A gyerekeim szerető, támogató es ugyanakkor jómódú családba születtek.

A 18 éves lányom és a 8 éves fiam eddig 12 országban járt, nyaralt. A lányom jelenleg 5 nyelven beszél, angolul anyanyelvi szinten, franciául, spanyolul és japánul középszinten beszél. A fiam szintén anyanyelvi szinten beszél angolul és jelenleg franciául tanul, de számára is elérhető lesz bármelyik nyelv ami megtetszik neki. A továbbtanulás se lesz gond egyiküknek sem ahogy a lakhatás sem.

Drukkolok, hogy neked is sikerüljön.

2018. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!