Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a nővérem? Hogy...

Normális a nővérem? Hogy beszéljem le az esküvőröl?

Figyelt kérdés

A nővéremnek 4-5 évvel ezelőtt lett egy barátja, Kurdisztánból jött a gyerek, itt tanult egyetemen. Tesóm azt momdta szerelem volt nekik első látásra vagy nem is tudom, és eljegyezték egymást. Senki nem nézi jó szemmel, mert mégis csak az iraki részről jött, meg muszlim ugyebár szóval azért na , mindenkinek vannak vele szembe fenntartásai. A faszi meg nővérem is dolgoznak, együtt élnek már 2 éve, a pali nem is akar visszamenni, a szülei is megmondták, hogy menjen csak mert semmi jó nem kecsegteti őt otthon.


Hogy tudnám lebeszélni a tesómat egy ilyen hülyeségről? Anya az egyetlen aki bírja a gyereket , mert hogy milyen “úriember”. Tényleg elhalmozza mindennel a tesómat, nyáron itthon sincsenek az egész nyarat utazással töltik, egyetemen is ez volt, most télen is síelni mentek 2 hétre. Apu megmondta neki hogy kitagadja ha hozzámegy.


Valaki segítsen, nem szeretném, hogy hülyeségbe menjen bele, aztán a csávó meg kisemmizze! 19/F



2018. márc. 19. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
82%
Mivel semmizne ki, ha eddig is o halmozza el mindennel a testveredet? :D Az egyetlen ok a hazassag ellen, hogy szerencsetken pasas megkimelne magat ilyen szuklatokoru, rasszista ostobaktol magat mint pl. te is vagy.
2018. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
83%
Mi a baj a sráccal azon kívül, hogy iraki?! Nővérem 14 éve van egy afgán fiúval. 4 éve házasok, most jön a 2.gyerek. A srác orvos, a húga is. Nagyon jó ember, Nála rendesebb barátja még sose volt Tesómnak.
2018. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem semmi baj nincs ezzel, nyugodtan menjen hozzá. De SOHA ne látogassanak haza, ha lesz gyerekük akkor meg pláne ne engedje őket haza kettesben.
2018. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Apu szerint csak azért ilyen mert letelepedési engedély kellene neki, meg ugye a vízum meg minden ilyen. És én vqlahol igazat adok neki. És ez a kapcsolata olyan más, nem beszél róla igazàból soha, és mindig kitér a választól azzal, hogy kurdisztánba nem az avn, hogy mindent felpakolunk instagramra meg facebookra. Egy darab közös képet nem láttam róluk még neten, max a telójában. A régi barátjával lazán megosztogatott nyaralós meg közös képeket, vagy ha csak kimozdultak. Nem rassziszta vagyok, csak a testvéremet féltem!

És tényleg nem szeretném, hogy csak a papírok miatt kelljen neki tesóm.

2018. márc. 19. 14:07
 5/70 A kérdező kommentje:
2x voltak kurdisztánba a fiú szüleinél egyszer bemutatni meg egyszer azért mert a srác apja beteg volt vagy mi és tesóm meg nem maradt itthon egyedül kiment vele de ő 1,5 hét utàn mondjuk hazajött. Elvileg a szülők bírják tesóm bár kicsit neheztelnek, hogy európai. Ezért is féltem, merthogy “anyósáék” neheztelnek ezmiatt, és lehet a srác már nincs jóba a szüleivel csak a papír kell neki.
2018. márc. 19. 14:09
 6/70 anonim ***** válasza:
82%
Azt hiszem a 2.vagyok. Lehet azért nem beszél a fiúról és a kapcsolatról és nem tesz fel képeket mert tudja, hogy semmi értelme, mert nem szeretitek és csak előítéleteitek vannak. Nem tudom hány évesek, de ha szeretik egymást és boldogok akkor nem tudsz semmit tenni, SZERENCSÉRE!
2018. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
88%
Az egyetlen, amit tehetsz, hogy biztosítod a nővéredet afelől, hogy Rád bármikor számíthat. És ez legyen is így. Ha rendben lesz a házasság, akkor örülj együtt a nővéreddel. Ha meg balul sül el, ne kezdj rá az "ugye én megmondtam" mondókára, hanem egyszerűen segíts neki.
2018. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
52%
Én megértem, hogy aggódsz. A tesómnak német barátja van, és még köztük is rengeteg a probléma és a kulturális különbség, hát még ebben a helyzetben mennyi lehet.. Azért legyen résen.
2018. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
33%
Újra én vagyok, az előző. Tesómat a fiú apja elöl sokáig titkolni kellett, az anyja meg csak úgy hívta, hogy a magyar kisk.rv.. De amint megismerték Tesómat minden megváltozott, Ő az anyós egyik bizalmasa, szeretik egymást, az apóssal. A legjobban apukád fogja megbánni, ha emiatt kitagadja a lányát, de ha megtette megtudja mit is tett valójában...
2018. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
32%
10-es vagyok. Nem előző, hanem 2-es és 6-os vagyok.
2018. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!