Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a legkártékonyabb ember a...

Ki a legkártékonyabb ember a közéletben?

Figyelt kérdés

Szerintetek ki a legkártékonyabb ember a magyar társadalomra nézve a közéleti életben? Pl.: médiában, youtuboe-on, politikában,interneten.

Miért pont ők?


2018. nov. 13. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Molnár Krisztián, ha megnézed egy videóját megértes, miért őt írtam.
2018. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A közéletben általában kártékony emberek vannak, kivéve, akik jó célt akarnak szolgálni. De az sajnos nagyon kevés :(
2018. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Politikában a fideszesek: Orbán, Mészáros, Habony...

Médiában a kormánypárti média: Origo, 888.hu, M1 híradó stb.

Youtubeon minden ingyenélő videós, szerencsére egyiknek se tudom a nevét.

Interneten passz, szerintem a fenti 3 ömlesztve, mert mind jelen vannak.

2018. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

"Politikában a fideszesek: Orbán, Mészáros, Habony..."

"Médiában a kormánypárti média: Origo, 888.hu, M1 híradó stb."

Akkor bizonyára fel tudsz sorolni ebben a két kategóriában 3-3 értékes személyiséget és hasznos hírportált. Kíváncsiam várom, melyek azok... :)

2018. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Pedig szívesen olvastam volna a kedvenc, kimagasló képességű ellenzéki politikusaidról, és a magas színvonalú, hiteles hírportáljaidról, amiket oly' gyakran látogatsz. Ilyet nem sikerült kiizzadnod, ezért inkább lepontoztál... Gratula! :D
2018. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen Schobertéket mondtam volna, amiért azzal keresték a pénzt, hogy elhitetik másokkal, hogy aki vékony az szép, sikeres és boldog lesz, vagyis minden nyomor forrása a hájréteg. Ma már a mostani műsorokkal és szereplőkkel mindezt jócskán űberelni tudták. Biztos lehetne neveket is sorolni ha képben lennék a közszereplőkkel, de én úgy látom ők mind csak kis eldobható bábok a nagy irányítók kezében. Szóval nem azok az emberek ártalmasak igazán akiket ismerünk (akik ismertek), mert ha ők nem működnek akkor hoznak mást. Akik a folyamatokat irányítják azok meg pénzes üzletemberek a háttérben. Az a gusztustalan, hogy a fiatalokra és az önbizalomhiányos, alacsony önértékelésű, sérülékeny emberekre hajtanak. Attól ártalmasak, hogy vér profik abban amit csinálnak.
2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Fideszesnek mit magyarázzak? Akárkit ideírok, az szerintetek úgyis Soros embere, meg hazaáruló, meg tolvaj (LOL, mindezt az ellenzékre mondani a fidesz korában).


De oké, legyen.

Mivel előre tudom hogy az Index meg ezek szerintetek úgyis mind Soros pénzelte lapok, hozok ide egy kicsit komolyabbat:


The Guardian, Nagy-Britannia legnagyobb országos napilapja: [link]


Itt éppen arról számolnak be hogy hogyan építi Orbán a diktatúrát, lopja az EU-s pénzeket, és ki kéne már hajítani minket MIATTA az EU-ból.


Financial Times, szintén brit (direkt nem EU-s lapokat hozok, mert mint tudjuk a fidesz szerint az egész Uniót Soros irányítja, muhahahah):

[link]


És végül hogy magyar forrás is legyen kérésedre: [link]


Elégedett vagy? Nyilván nem, sejtem mi lesz a válasz.

2018. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"...ki a legkártékonyabb ember a magyar társadalomra nézve a közéleti életben?" (Ez volt az alkérdés.)

Erre te idehozod ellenpéldaként a The Guardiant, ami se nem ember, se nem magyar. Egy olyan ország vezető napilapja írja azt, hogy minket, magyarokat ki kellene hajítani az EU-ból, akik épp kilépőben vannak onnan. Az utolsó bulvárcikk rendkívül hatásos volt (még szerencse, hogy Orbán Flórát legalább azon a gépen nem vélték felfedezni...) :)

2018. nov. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

8#

"Pedig szívesen olvastam volna a kedvenc, kimagasló képességű ellenzéki politikusaidról, és a magas színvonalú, hiteles hírportáljaidról, amiket oly' gyakran látogatsz."


Szó sem volt arról, hogy magyarnak kell lenniük.

Aztán a Guardian nem egy ember. Nem nyuszifül, a guardian egy hírportál, amit te kértél, hogy linkeljen a válaszoló.


Aztán ilyenekkel kezdjen bármit az ember. Két perc múlva azt sem tudják, hogy mit mondtak azelőtt, de ha tudják is, akkor írásos bizonyíték ellenében letagadják.

Dehát mit is vártunk egy olyantól, aki habzó szájjal jön fideszt védeni.

2018. nov. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Részben igazad van. A kérdés az volt, hogy ki a legkártékonyabb ember a magyar társadalomra nézve, és bár ez nyilván magában hordozza, hogy a kérdező elsősorban magyar közéleti személyiségekre gondolt (mint ahogy a #4-es válaszoló is így értelmezte, és eszerint is felelt), de nem volt kizárva, hogy akár külföldi is lehet. Viszont a kérdező nem médiumokról, hanem a médiában tevékenykedő emberekről beszélt, így azt nyilván te is elismered, hogy az Origo, a 888, és az M1 ennek nem felel meg. Mivel a válaszoló tehát 3 magyar személyt (mind politikus), és 3 magyar médiumot (mind politikai) nevezett meg, mint legkártékonyabb elemet, így kíváncsi lettem volna, hogy miután kiosztotta a citromdíjakat, kinek adná ugyanezen kategóriákban a nívódíjat, de erre már nem érkezett válasz.

"Nem nyuszifül, a guardian egy hírportál, amit te kértél, hogy linkeljen a válaszoló"

Mint már ahogy megpendítettem, a 3 legkártékonyabb magyar hírportállal szemben ugyanannyi, szintúgy magyar, ámde hasznos hírportált vártam volna. Így fair. Már csak azért is, mert szerintem pl. a Népszava, vagy a 168 óra jobban képben van a magyar belpolitika területén, mint a The Guardian.

"Fideszesnek mit magyarázzak?" (Tudom, ezt nem te írtad.)

"Dehát mit is vártunk egy olyantól, aki habzó szájjal jön fideszt védeni." (Ezt már igen.)

Nem szokott habzani a szám, fél éve pedig listán és egyéniben is az LMP-re szavaztam (amit azóta - egymással - művelnek, úgy látom, hibáztam). Pár napja pedig épp itt, a Gyakorin lettem "leorbánfóbiásozva".

Szóval az élet egy kicsit bonyolultabb annál, mint ahogyan elsőre látszik. Viszont azt díjazom, ha a vitapartnerem nem ostoba, és gondolkodásra, érvelésre késztet (mint ahogy tetted ezt te is). A nagypolitikát viszont nem mi, hanem a politikusok formálják, és ebben úgy látom, hogy az utóbbi időben az ellenzék picit sikertelenebb. Rövidesen itt az újabb (sokadik) lehetőség a javításra, az európai parlamenti választásokon. Majd meglátjuk...

Üdv! :)

2018. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!