Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a legkülönlegesebb ember,...

Ki a legkülönlegesebb ember, akivel valaha találkoztál az ellenkező nemből? És miért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 03:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Egyszer volt egy nő ismerősöm.

Az volt a különleges benne, hogy -nő létére- sokszor akár percekig is tudtunk úgy beszélgetni, hogy se nem hazudozott se nem hisztizett.

2018. nov. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy olan nő jelenleg, akivel több hasonlóság van az èletutunkban.
2018. nov. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyen ember is van az életemben, akiket nagyon szeretek/tem, és különleges volt.

Leginkább ezek a férfiak nagy tudású, intelligens bölcs idősebb férfiak. Nem a nagy tudás volt a különleges, amivel rendelkeztek, hanem a rám tett hatás az, ami ilyenkor mindig egy különös más síkokra emel(t).

2018. nov. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A férjem. Sosem találkoztam nála önzetlenebb, segítőkészebb és becsületesebb emberrel. ❤️
2018. nov. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legjobb barátom. :) Biztos van valami különleges kapocs köztünk mert a találkozásunk is furcsa volt+ képes a legszarabb és legjobb érzéseket is kihozni belőlem.
2018. nov. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Eddig egy olyan lány volt az, aki sokkal értelmesebb volt az átlagos lányokhoz képest, nem csinált felesleges konfliktusokat sem, és ha rosszul bántam vele amiért rossz napjaim voltak, megbocsatott, nyitott volt a problémák megoldása felé, és tudta hogy kell egy kapcsolatot fejleszteni.

Vele volt sokszor hogy órákon át hivasoztam, annak ellenére hogy lányokkal olykor nehéz sok ideig beszélgetnem mert annyira máshogy gondolkodunk, vele mégis élveztem a hosszas beszélgetéseket.


Eloben pedig még aranyosabb volt, és rengeteg mindent megbeszéltünk, emellett képes volt olyan érzelmi támogatást adni amire a férfi társaim nem képesek.

Ő az egyetlen lány akivel ilyen hosszú és mély kapcsolatom van, és egy év után sem unom meg őt, mert mindig tanul, változik, fejlődik szemelyisegileg.


Hasonlitaskeppen, más lányok keptelenek voltak fenntartani érdekesen a beszélgetést, üres, semmi dolgokról beszéltek amik nem vittek semerre. Ha van valami mélyebb téma, vele simán ki tudom beszélni, és ad a nők gondolkodásába egy jó betekintést.

2018. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Akármilyen nyálas, a párom. Őt nagyon nehéz leírni. Ha három szóban kellene jellemeznem, akkor azt mondanám kaotikus, teátrális és elragadó. Ő olyan mint egy bájos kis tornádó, aki imád mindent és mindenkit. Nonstop pörög, ugyanakkor furcsán nyugodt stílusa van. Nem vagyok benne biztos, hogy ez így érthető, de egyszerűen nincs meg a szókincsem, hogy ennél jobban leírjam. Ő egy jelenség, és mindenki szerencsés, aki ismerheti.
2018. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

A legkülönlegesebb ember egy lány volt.

Az éttermi vacsora után, ő akarta kifizetni a számlát.

Még a fizetőpincér is csóválta a fejét, hogy ilyen még az ő 30 éves praxisában sem fordult elő soha...

2018. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy biszex srác. Korombeli. Azért tartom különlegesnek, mert felvállalta magát mások előtt, nem játszotta meg magát mások kedvéért.
2018. nov. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
89%
Egy fiú, akivel interneten ismerkedtünk meg. Azóta találkoztunk és hihetetlenül fontos lett számomra. Nagyon hasonló a gondolkodásunk és ezért sosincs kínos csend, de ha az is van az se kínos. Mindig mondunk valami újat egymásnak és iszonyat sokat nevetünk. Mivel nem lakunk annyira messze egymástól, így egy héten tudunk egyszer találkozni.
2018. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!