Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem kellek senkinek. Mit...

Nem kellek senkinek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok. Sajnos eléggé csúnya az arcom. Már elég sok lánynál próbálkoztam élőben és interneten is, de valamiért mindenki visszautasított. Sajnos nem tudok minden idegennel jól elbeszélgetni elsőre, de akikkel sikerült azok is csak barátnak "tartottak meg". Elég sok lány barátot szereztem az elmúlt pár hónapban (talán többet, mint fiút), de szerintem ők sem akarnának tőlem semmit. Már próbálkozni sem merek senkinél, mert biztos, hogy csak visszautasítanának.
2018. nov. 15. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

mennyire próbálsz a szinteden felüli lányokkal összejönni? mert lehet mindig túllősz a célon

nézz csúnyácskábbakat

2018. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sosem próbálkoztam még nagyon szép lányoknál.
2018. nov. 15. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó külső nélkül a férfi sem vonzó. Talán van az a kisugárzás, ami egy kevésbé jó külsőt felülír, de az ritka. Az önbizalmat a külső is meghatározza. Egy férfinak egyébként is fel kell építenie magát. Státuszt, vagyont kell szerezned, hogy az átlagnál jobb nőknél labdába rúgj. Az pedig évek komoly munkája. Nincs az a ronda, de gazdag férfi, akiért ne versenyeznének a nők. Vagyis igen, szerezz pénzt és hatalmat. Mást amúgysem tudsz. Addig a sport, és a jó öltözködéssel tudsz dobni magadon, igaz az is pénz függvénye.
2018. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje, hogy próbálkozz nagyon szép lányoknál is.
2018. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!