Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha minden lány szemében ronda...

Ha minden lány szemében ronda vagyok és senkinek sem kellek, akkor mégis mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egyszerűen olyan arcszerkezetem van, ami minden lány szerint ronda és undorító és ezért elég csúnyán szoktak bánni velem, akivel összejön a randi az is utána letilt vagy olyanokat ír, hogy annyira ronda vagyok, hogy soha többé nem akar velem beszélni sem. Nem értem miért nem találok olyan lányt, akinek helyes lennék, ha állítólag a szépség relatív és tényleg láttam már más ronda fiút is barátnővel, de nekem nem megy, pedig úgy, hogy lány nem látta hogyan nézek ki, nem egy írta már, hogy személyiségre nagyon jó fej vagyok és vicces.
2014. ápr. 24. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
hiába vagy jó fej, ha először mindenki a külsőt látja meg
2014. ápr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyél elrettentő példa.
2014. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2014. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"mégis mit tehetnék?"


Mondjuk ne csinálj úgy mint a többi leendő társfüggő, magyarul: ne egy másik embertől akard valakinek érezni magad. Éld az életed ahogy akarod és ne úgy ahogy szerinted egy társ akarná. Csak így fogsz belebotlani valakibe aki tényleg hasonló hozzád. (A "csak egy társ tehet boldoggá" love story-s szöveget meg felejtsd el, marhaság, egy kapcsolat nem alapfeltétel a boldog élethez hanem egy extra.)

2014. ápr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Minden lány szemében? Kétlem.

Mutass képet, ha tudok, adok tanácsokat.

2014. ápr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Légy karrierista, vagy keress egy hobbit és azzal foglalkozz.
2014. ápr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy legalább már randid volt. Én annyira ocsmány vagyok, hogy még randi sem jött össze soha, pedig aztán rengeteget próbálkoztam már. Szóval én tényleg minden lány szemében rettenetesen undorító, ocsmány vagyok, nincs egy lány sem, aki el tudná fogadni a külsőm.
2014. ápr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok és nekem sem volt még barátnőm, de már kezdek beletörődni, hogy nem is lesz.. 17/F
2014. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, az sem jobb érzés, amikor randi után fb-n olyat ír egy lány, hogy annyira ronda vagy, hogy nem akar veled még beszélgetni sem többé és csak úgy letilt... vagy, ha megcsókolod és utána olyat ír fb-n, hogy szarul esett, hogy megcsókoltad...
2014. ápr. 25. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Mutass már képet, ezt nem hiszem el másképpen, csak ha látom.
2014. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!