Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék, ha egyszerűen...

Mit tehetnék, ha egyszerűen senkinek nem vagyok fontos?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiám van, ami ellen dolgozok, de biztos vagyok benne, ha most ismét visszacsúszok, mert egyszerűen nincs már motivációm..


Van pár barátom, de mivel közülük összesen 2-vel beszélgetek gyakrabban (tehát nem csak akkor, amikor kénytelen vagyok) és velük is csak poénos formában, ezért nem hiszem, hogy komolyabban megtörnének, ha én pl meghalnék. Sőt, ezen a 2 haveromon kívül a többieket szerintem egyáltalán nem is érdekelné...


Van két nővérem, őket szeretem, de mivel ők már 20 felett vannak, ezért már igencsak a saját életüket élik és nem nagyon van rám szükségük, hisz ott a pasijuk, tehát igazából, ha én nem erőltetném, akkor nem is nagyon beszélgetnénk...

Apumat teljesen hidegen hagyom (ő is engem), még életemben nem beszéltem vele 2 mondatnál többet (pedig velünk lakik, sokszor melózunk együtt.. stb.), anyum pedig állandóan mondogatja ugyanazokat, mint amiket 4 éves koromban.. Hogy én az ő drágája vagyok és annyira félt minden hülyeségtől, aggódik minden apróságom miatt, hogy az agyamra megy. Egyszerűen annyira túlbuzgó, hogy már egyáltalán nem tud érdekelni, hogy mit is gondol, őszintén rohadt idegesítő.. Vicc az, hogy csomószor mondja, mennyire fontos vagyok, közben meg a gyakorlatban nem egyszer érzem azt, hogy semmire sem vagyok jó..


Barátnőm nincs, nem is volt.


Ja, van egy macskám, akinek szintén csak annyira vagyok jó, hogy megetessem néha, de igazából más is ellátja néha ugyanezt a feladatot, tehát ez sem probléma..


17/F


Mit tegyek?

Borzasztó érzés.. Öngyilkos nyilván nem leszek, pedig egyszerűbb lenne.


2017. júl. 8. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson ilyen baromság. Szerintem 14-20 éves kor között egyszer mindenki átesik egy hasonló időszakon. Én például ha tényleg rosszul érzem magam meg hogy semmi sem jó akkor belegondolok hogy mégis mit kéne csinálni!? És hát mindig arra jutok hogy élvezni az életet. Mi lehet olyan rossz hogy egy ekkora örömöt csak úgy eldobjunk? Egyszer élünk.. azt legalább boldogan tegyük :D nem hiszem el azt sem hogy senkinek nem vagy fontos. Ezt csak te érzed maximum. Nézd én nem ismerlek egyáltalán (tudtommal :D) de masaról leszarhatnám hogy mit kezdesz magaddal. De mégis írtam egy hozzászólást szóval egy bizonyos szintig látod még nekem is fontos vagy. Így ismeretlenbe. Ne vedd sértésnek... de szerintem csak arra van szülséged hogy kicsit kimozdulj a megszokott életedből. 17 éves vagy menj el egy táborba vagy egy fesztiválra. Rögtön annyi barátot szereznél hogy azt is sajnálnád hogy haza kell menni :D

15/L

2017. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess az emberekkel live ozz használd a közösségi médiákat hidd el a neten könnyebb barátokat szerezni mint a valóéletben és anóním módon is akár...
2017. júl. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Anyádnak fontos vagy.Lehet,hogy nem tűnik így,de belerokkanna a halálodba.Beszélj vele az érzéseidről!
2017. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!