Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki valamiért keményen...

Ha valaki valamiért keményen megdolgozik, akkor csak a pénz motiválja őt?

Figyelt kérdés
2018. nov. 15. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, engem például soha nem az motivál, mégis az egész életem egy rohadt nagy küzdelem
2018. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ki miért dolgozik meg.

Vannak akik azért dolgoznok, hogy sok pénzt keressenek és vannak azok akik az álmaik eléréséhez dolgoznak keményen.


Mindennek ára van és tanuld meg, hogy semmi sincs ingyen.

2018. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A világ leggazdagabb emberei nagyon kihangsulyoztak hogy őket sose a pénz motiválja, hanem az hogy szeretik azt amit csinálnak. A szeretet az egyetlen dolog, ami arra vesz rá hogy eszement módon megdolgozz valamiért. A pénz az semmi. Ha az emberek keményen kezdenének dolgozni pénz miatt, idővel feladjak. Hisz nem fogod szeretni amit csinálsz, így mindennap utalattal mész be dolgozni, ami ahhoz vezet hogy feladd.
2018. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a pénz, a siker és "elértem valamit" érzése maga motiváló.


Szerintem legjobb példa a mai játékok, ahol mindenféle fegyvereket, azokra kiegészítőket, dogtageket, egyebeket gyűjthetsz. ÉS ehhez nem kell semmit tenned csak minél többet játszanod. Az élet is hasonló, csak többet kell tenni érte, és kevésbé hamar jönnek az eredmények, ajándékok.

2018. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, akkor nyilván az a valami motiválja, amiért megdolgozik.
2018. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!