Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beiratkoztam szakácstanfolyamr...

Beiratkoztam szakácstanfolyamra, jó ötlet, meg lehet ebböl élni?

Figyelt kérdés

Nem tudtam elhelyezkedni a szakmamban kulföldön , es beiratkoztam egy szakácsképzésre, észak európában lakom most

Ez egy alapkepzes, 1 eves , de megismertetnek kassza munkával , felszolgálói feladatokkal is ezalatt , tehat tapasztalat is lesz belefonva a kikepzesbe

Az állam finanszirozza, azoknak akik reg munkanelkuliek

En kizárólag állami szektorban tudok es akarok elhelyezkedni , mert ha iskolaban , ovódában dolgozom , akkor delutan 4 ig otthon vagyok es hetvege szabad , ami fontos, mert egyedulalló anya vagyok egy kiskorú gyereket nevelek , tehát hajón nem tudok dolgozni , es privat szferaból sok rosszat hallottam , hogy fizetetlen túlórák , összevissza órarend stb , beszólások , durvaság stb

Meg lehet élni ebböl a mesterségböl ?



2018. nov. 3. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Kitudja, majd kiderül.

Pontos ország nélkül amúgysem lehet fixet mondani.

2018. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mesterszakácst jol fizetnek.
2018. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy aki magyarorszagon dolgozik , mint szakács, sz hogyan él meg ebböl ? Nem is a kulföldi helyzet elemzesere ertettem
2018. nov. 3. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Meglehet élni belőle jól, csak nehéz szakma, 10-12 óra meló, meg pörgés. Inkább stresszesnek mondanám mint nehéznek.
2018. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért 10-12 órát végig trappolni, néha hatalmas lábasokat leemelni sem. gyerekmunka.

Egy fiatal is hamar elfárad benne.

2018. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!