Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha lenne elég pénzed munka...

Ha lenne elég pénzed munka nélkül is, akkor is dolgoznál?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen, de csak otthonról, kötetlenül.
2018. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen mert mindig is szerettem a megvalósítást. Persze nem gyárban vagy ilyesmi. Inkább tervezőként. Építészet, (ötletgazdaként) vagy oktatás, vagy gasztronómia. Passz. Még nem értem el az anyagi függetlenséget de nem sok hiányzik. ;)
2018. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyem nem lenne, de ha lenne valami tevékenység ami még jövedelmez is és szeretem is csinálni akkor belevágnék.
2018. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem dolgoznek, viszont nem is vernem el a penzt csak azert mert van. Pl nem vennek palotat meg szaz millios autot csak jol elnek de normalisan. Max esetleg ha eszembe jutna valami jo otlet lehet vallallkoznek nem tudom. Munkahelyre biztos nem mennek soha tobbet.
2018. nov. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Én nem dolgoznék. Legalábbis nem abban amit most csinálok. Számomra ez csak pénzkereset.

Ha megtehetném akkor rajzolnék/festenék és abból élnék. De sajnos nem vagyok annyira tehetséges, hogy ezt megtegyem. Így marad a munka az meg a hobbim :)

2018. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha lenne elég pénzem, nyitnék egy magánbölcsit és ott ugyanúgy dolgoznék, mint az államiban, mert nekem a gyerekek adják meg azt, amit egy hivatástól várok.
2018. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mit jelent az elég pénz? Minden hónapban ingyen kapsz 250 000 ft-t? Vagy megnyered az Eurojackpotot? Mert ha az előbbi, akkor vállalnék egy 4 órás melót.
2018. nov. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
Akkor is dolgoznék, mert imádok fordítani, csak válogatnék abban, hogy mit vállalok el és mit nem.
2018. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valami kreatív dologgal foglalkoznék, attól függetlenül, hogy jövedelmez-e vagy sem. Pl. fotózás vagy elmennék coach-nak.
2018. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ahogy a 8-as hozzászóló is írta, én is ugyanazt csinálnám, amit jelenleg, csak jobban megválogathatnám, mit vállalok el.
2018. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!