Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek mi a jó a...

Az embereknek mi a jó a másnaposságban?

Figyelt kérdés
Én nem tudom megérteni, szerintem borzalmas lehet. Mégis rengeteg ember műveli, ők mit szeretnek benne?

2018. nov. 18. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Rengeteg olyan ember van, aki sose rúgott még be! A huszonévesek közt is. Nem mindenkinek szimpatikus eme gyökértelen lét.
2018. nov. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
18%

Uram isten :D Én meg az ilyen embereket nem értem akik az alkoholt úgy kezelik mintha maga a sátán teremtette volna .

Nyílván senki nem szeret másnapos lenni , de ha okosan csinálod nem is leszel az .

Gondolom az ilyen emberekből lesznek azok az öregek , akik egész nap az ablakban lógnak és csesztetik a fiatalokat :D

2018. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért, de a másnaposság az nem olyan rossz, mint a túl sok piától hányni, úgy hogy előtte még ettél is rendesen és hogy annyira hülye vagy hogy azt hiszed csak egyet hánysz és vége, ezért kólát iszol rá ami miatt az orrodon is szénsavat hánysz. Ó nem, ez még az aznap vége, a másnap az alvás után jön, az már tűrhető. Na de amikor az ember ezer más okból hányhat végig egy éjszakát, mint ételmérgezés, vírusos fertőzés, belső szervek gyulladása, és még annyi minden szörnyűség amiket mind nem előz meg pár órás hullarészegség, akkor most tényleg, néha... tényleg csak néha, hát már miért lenne rosszabb ezeknél jól berúgni? Sosem volt migrénes fejfájásod pia nélkül? Az rosszabb mint a másnaposság. A válasz csak annyi, hogy a kockázat megéri a várt haszonhoz viszonyítva. Egyesek csak ezért szülnek pl. másodszorra is, pedig kb. ugyan az szokott olyankor elhangzani mint a túl sok pia után: "Soha többet!" Ja persze, persze. :D
2018. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!