Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékszik még valaki arra,...

Emlékszik még valaki arra, hogy a kommunista időkben milyen szempontok alapján választottak párt maguknak a nők? Ugyanúgy voltak kategóriák, de ilyen társadalmi és anyagi különbségek nem.

Figyelt kérdés
2018. nov. 19. 05:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon nincs tudásod.

Mintha valami 1 lehetőséges bogárfaj lenne a nő.

Meg se tudnám értetni veled mennyire agyhalott kérdés ez.

Végtelen sajnálatom. ://

2018. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha nem értenél eggyet már túl tudtál volna lépni.Te vagy a gyökér, mert olyannal foglalkozol amiben nem hiszel.
2018. nov. 19. 21:44
 13/18 anonim ***** válasza:

12#

Én hiszem, hogy egyszer annyira felidegesíted magad az idióta kérdéseidre érkező válaszok miatt, hogy idegösszeroppanást kapsz. Ne érts félre, nekem nem életcélom téged idegesíteni, csak amolyan hobbi féleség

2018. nov. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ez butaság. Saját magaddal nem tudsz kijönni. Ezért próbálsz harcolni. Mert nem tudsz emészteni.
2018. nov. 19. 23:30
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi köze van az emésztésemnek a rinyádhoz?
2018. nov. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mit keresel ezen a fórumon? Kisbarátnőd messze nem dögös nő.
2018. nov. 21. 09:43
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert te aztán tudod. Te az életeded odaadnád, hogy akár egy percet egy olyan nővel lehess mint amilyen az én baratnőm.
2018. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, emlékeim szerint az emberek akkor is sokfélék voltak. Talán tényleg volt egy vörös vonal a nagytömegű hajléktalanná tevés terén - ezt igyekezett az állam nem meglépni, ebben némileg valóban magasabb rendű volt, mint az, hogy ma egész néposztályok lakhatásának még névleg sincs gazdája (azaz ma a gyakorlatban a jövő nemzedékkel fizettetik meg a társadalom kettészakadásának árát). Az emberek tudata viszont nem volt nagyon más a renszervátás előtt sem, sok felületes ember volt akkor is, mint ahogy akkor is lehetett kincsekre találni. Ami énbennem talán különbözött, az a remény volt, alapvetően kevésbé voltam engtört, jobban hittem a jövőben, még annak ellenére is, hogy a természetttuományok iránti élethosszig tartó érdeklődésem miatt ma stabil lett a helyzetem. Érdekes és hasznos kérdés, magam sem tudok teljes választ még adni.
2023. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!