Hogy vagy?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Epp vizforraloban es labasokban hordom a vizet a kadba. Egy hete nincs normalis meleg voz az albiban, a foberlo boszik barmit kezdeni vele, es engem tenyleg nem zavar a hideg vizben zuhanyzas (kellemetlen, de ok), viszont a sgig ero hajam nem zsiros lesz, ha hidegben mosom.

Tudom, hogy halas kene legyek, hogy van teto a fejem felett, meg minden, de nem ezert fizetek indokolatlanul sokat.

2018. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem jól.

Szinte állandóan szomorúan, magányos vagyok, nincs kivel beszélgessek pl. magamról, az érzelneimről, félek a jövőtől, az eddigi döntéseim nem jók, az előttem levő példák nem jók, félek, hogy egyedül maradok, hogy sose lesz jó munkahelyem, sőt, meló se mindig, akármit teszek magamért, nincs gyümölcse, nem várom a karácsonyt, mert rokonnal ketten leszünk, sőt, némelyik napján tökegyedül leszek, valamelyik nap már karácsonyon kívül találkozni kell olyan "rokonokkal", aiknek "futottak még" vagyunk, de azért az ajándékozás számít, nem ismerjük egymást, de a kötelező díszgyertyára és parfümre szójuk el a pénzt, úgy van az...

2018. nov. 20. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem túl jól, de nem is annyira rosszul.


Túl sok mindent kellene egyszerre tennem - és még a gondolata is fáraszt a feladatok sokaságának...

2018. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm a kérdést: feszült vagyok, mert jönnek a problémák, amiket nehezen fogok tudni megoldani, ugyanakkor kissé bizakodó is vagyok.
2018. nov. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
jól
2018. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Elég fáradtan. Újabb stresszes, nyomasztó iskolai napon vagyok túl. Örülök, hogy hazaértem, mert általában majd' megöl a szótlanság, de ott alig vagyok képes kinyögni valamit.
2018. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Borzalmasan
2018. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Most éppen nem a legjobban.:/
2018. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a kérdést.

Nem vagyok jól. Úgy érzem, hogy senki sem szeret, senkinek sem kellek és nincs senki, aki meghallgasson. Nincsenek barátaim, nagyon magányos vagyok és már nem igazán bírom.

2018. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!