Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Őszinte, valós véleményre van...

Őszinte, valós véleményre van szükségem. ?!?

Figyelt kérdés

Szóval aról lenne szó, hogy úgy látom az embereken körülöttem hogy büdösnek éreznek, annak ellenére hogy nagyon erősen odafigyelek a higiéniámra. Napi 2x fürdök (ha tehetem 3x) minimum 2x fogatmosok, dezodorokat, parfümöket használok (persze nem fúlyom tele magam vele és nem is mindegykből). Ennek ellenére még is sokszor látom hogy vagy befogott orral ül mellettem valaki, vagy ott ül 5mp-ig, majd feláll és átül máshova, már ha van hova.

Szüleim folyton mondják hogy nem vagyok az és már voltam orvosnál is és pszichologusnal is és ők is azt mondták, de valahogy nekik nem akarok hinni, illetve inkább nem tudok. Elég erősen feszengek és szorongok ez miatt, és kerülöm a társaságokat, tömegközlekedést és azt is ha valaki közeledni szeretne felém ismerkedés céljából.

Azt szeretném kérni, hogy ha valakinek van egy kis idelye és Szolnoki, akkor 1-2-3 percet esetleg beszélhetnénk és a végén teljes őszinteséggel elmondaná hogy mi is a helyzet. Ha esetleg szeretné akkor ha vam neki is valami problémája amit nem mondott még el, de segítségre lenne szüksége, akkor arról is beszélhetünk



2018. nov. 20. 11:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, legfőképp a 9-esnek. Igen, megesik hogy 80-100 szóból egyet elrontok. Azt gondolom egyébként, hogy nem attól fog elmúlni valakinek a szorongása és a depressziója, hogy 100%-osan helyesen ír és soha nem ír és nem ront el semmit. Az embernek muszáj hibaznia, hogy lehessen miből építkeznie és fejlődnie. Nem fogsz megtanulni az Angol kiejtést, ha nem próbálod én nem csinálod, ha pedig már próbálkozol, akkor hibázni is fogsz(megjegyezném-sokat). Ha nem azért jössz,hogy segítsél másoknak, akkor ne gyere fel erre az oldalra, mert nem lesz senki kíváncsi rád, csak anyit gondolnak majd miután elolvasták, hogy "már megint egy bunk0 okoskodó f4sz. Gondolom nem szeretnéd hogy ha ezt gondolnák rólad, szóval ne tedd, illetve tedd azt, ha ez a célod. De ténylegesen köszönöm a válaszokat a többi kommentelőnek, jó látni hogy az emberekben van eggyüttérzés és empátia. Sokszór azt érzi az ember, hogy senkit nem érdekel más, mint a saját élete, illetve a szerettei élete. Aztán jön az élet és hátbarug, hogy figyeljél már ember, ha más nem nyit feléd mert annyira b4szottúl zárkózott vagy, akkor nyiss te és ne csak a saját bajaid és gondjaid járjanak abfejedben. Ezért jó, hogy nekünk embereknek van egy csodásan kialakított komunikációnk, amivel bármit megtudunk beszélni és az emberek egymás lelki problémáit kezelik és gyógyítják, jah és a legjobb, hogy ehez nem kell gyógyszer.

Most jól kibeszéltem magam, bár nem terveztem... Mégegyszer köszönöm mindenkinek. Előre is kellemes ünnepeket mindenkinek :3

2018. nov. 20. 15:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok parfümöt/dezodort használsz? Van olyan kollégám aki ezt csinálja és ha autóval kell vinni őt kibírhatatlan és hidegben is leengedem az ablakot.
2018. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
a fürdés és a dezodor nem elég, vegyél minden nap fel új alsóneműt, pólót, stb. és minden nap tiszta törölközőt használj fürdés után
2018. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem, nem használok sok dezodort. Én is tudom milyen ha valaki halálra fújja magát.



Minden nap másik ruhát veszek fel, szerintem szájszagról lehet szó és már egy kommentelő megemlítette a cukorbetegséget és utána néztem és nagyon valószínűnek tartom hogy az vagyok. :(

2018. nov. 20. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!