Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha facebookon valaki annyit...

Ha facebookon valaki annyit válaszol csak egy üzenetemre, hogy "Értem", az csak szerintem nagyon távolságtartó és közömbös válasz?

Figyelt kérdés

Szóval valószínűleg se én, se az üzenetem nem nagyon érdekli a másik felet, inkább egyenesen irritálja az, hogy írok neki. Főleg ha rendszeresen ad ilyen választ.

Csak én érzem kicsit undok válasznak ezt?


2018. nov. 21. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy az undok, hogy ilyet feltételezel! Számításba sem veszed mennyi energiájába került a másik félnek bepötyögnie ezt a szót.
2018. nov. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek sem esik jól az "értem", de többnyire nem azt jelenti amit feltételezel, hanem hogy nem tudja, hogy mit mondjon/reagáljon arra amit épp mondtál neki. (Olyan, mint az "az jó", csak több mindenre használható.)
2018. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én is mindig azt mondom hogy értem. most mégis mit mondjak? :D ha felfogtam amit irt és semmi különös választ nem kell rá adni, akkor mondom hogy értem, aszt kész, nyugtázva.
2018. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a téma, bár az érmének mindig 2 oldala van.

Nemlehet mindenre regényeket válaszolni, ha nem tartalmaz kérdést, a másiknak nincs hozzáfűznivalója nem írhat mást, max tesz egy lájk jelet, vagy szmájlit.

2018. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberek, ne legyetek mar ilyenek... miert kell minden egyes aprosagot tulreagalni??? Ahelyett, hogy panaskodnatok, inkabb kezdjetek el elni.
2018. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!