Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentkezhetek Mikulásnak egy...

Jelentkezhetek Mikulásnak egy felhívásra ha nő vagyok?

Figyelt kérdés
Láttam facebookon egy nő posztját,hogy keres valakit aki beöltözne,és bevinné vele a gyerekeknek az ajándékokat a kórházba,csak az a baj hogy nő vagyok.Írhatok neki azért,vagy inkább ne,mert mindenképp egy férfire számítana ? Eddig csak férfi mikulásokat láttam ugye,ezért kérdezem.Vagy ha azt mondja csak férfi kell neki,megkérdezhetem hogy nőként tudok-e valamiben segíteni neki ?
2018. nov. 23. 09:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én még iskolában voltam mikulásnak beöltözve gyerekként.Hordtuk szét a csomagokat.Nem ismertek fel annyira jópofa volt,és nagy élmény,ahogy a kicsi gyerekek megszeppenve énekeltek,és verseltek nekem.Plusz adták a leveleket oda. Kérdezz rá, szerintem át tudod maszkírozni magad férfivé:)
2018. nov. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nézd szerintem egy próbát megér a dolog.

Ha a hangod alapból mélyebb, és ezt tudod mélyíteni akkor már jó vagy benne.

2018. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Nos a mikulás pocakos, fehérszakállas, fehér férfi piros szerkóban. De kell mellé krampusz is, az lehetsz!
2018. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél mikulás. Szerintem a gyerekek megérdemlik, hogy egy igazi mikulásuk legyen. De biztosan van olyan, amiben tudsz segíteni, úgyhogy nyugodtan kérdezd meg, hogy mit segíthetsz.
2018. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

A gyerekeknek pont elég trauma lesz az is, amikor megtudják majd, hogy nincs is mikulás.

Na de az még rátenne erre is egy lapáttal, hogy ráadásul egy nő???!

2018. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó,azért nem kell lehurrogni,pontosan azért kérdezem mert én se akarnék gyerekeknek csalódást okozni :)
2018. nov. 23. 10:22
 7/14 anonim ***** válasza:
13%

09:20

"Nézd szerintem egy próbát megér a dolog."


Te is próbáld ki a szerelmet a saját nemeddel.

Egy próbát megér.

:)

2018. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező!

Nem kell rögtön hisztizni, ha nem tetszenek a válaszok.


Amúgy nem gondoltál még arra, hogy ha nem lehetsz -nőként- mikulás (és továbbra is ez a kattanásod), akkor még elmehetnél Betlehembe kis-jézusnak...

2018. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz hogy ennyire nem haladtok a korral. A 21.században már természetesnek kellene lennie akár a transzexuális Mikulásnak is. :)
2018. nov. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó! Igazad van.

Azután majd amikor elénekli -női cérnahangon a "hull a pelyhest", akkor azt hiszik majd a gyerekek, hogy a télapót jól tö kön rúgta az egyik szarvas,

avagy nem ért rá az igazi mikulás és helyett egy eunuchot küldtek...

2018. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!