Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentkezett már valaki...

Jelentkezett már valaki email-en keresztül a munkaügyi központnál? Ha hétfőig szól a kiírt időpont, akkor már ma is jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én jelentkeztem már emailben, de első és utolsó alkalom is volt, ugyanis gond volt a munkaügyiben a rendszerrel és nem kapták meg az emailemet és aztán vissza írták már a lejárt időpont után, hogy nem lett elfogadva és menyjek be személyesen. Be is mentem, mondtam, hogy emailt küldtem, erre rám fogták, hogy nem küldtem semmit és én vagyok a hibás és az igazgató meg tartott nekem egy 1 órás fejmosást, de olyan megalázó szinten tiport a földbe a semmiért...hogy elmondani nem tudom, illetve még az édesanyámat is elhordta mindennek. Szóval a fantasztikus élményt követően többet nem próbálkoztam ezzel, szóval vagy küld el előbb már ma az emailt, vagy menyj be személyesen. :S
2014. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is egyszer próbáltam e-mailt írni,de küldtek egy pdf-et amit ki kellett tölteni csak éppen nem tudtam,mert nem volt szerkeszthető módban,írtam,hogy nem tudok bele írni akkor elküldték újra ugyan azt -.-

Inkább személyesen mentem mint újra küldözgessek.Szerencsére 15 perc séta tőlünk a munkaügyi így inkább elsétálok,mint,hogy gubanc legyen.

2014. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én próbáltam majdnem egy egésznapom ráment délután 4 óratájt tudtam belépni a rendszerbe megkaptam a munkaügyitől a visszaigazolást meg hogy várjam a következő értesítést 2 nap után az ügyintézöm küldte az emailt hogy menjek mert nem jelentkeztem le....én nem hagytam annyiba szépen elküldtem az igazolást amiben van egy számsor ami a jelentkezés napja na mindegy továbbitottam a visszaigazolást az ügyintézőmnek aztán pár percre kaptam a munkaügyitől egy emailt hogy mikor kell ismét jelentkezni ezt is tovább küldtem aztán mindjárt oké lett minden....amugy az időpont előtt 5 nappal is lehet jelenkezni asszem.
2014. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelentkeztem már, szinte személyesen már be sem megyek, csak ha tanfolyamról érdeklődöm, hogy indul e valami. Jelentkezhetsz ma is nem gond. Megadod az e-mailbe a neved és ez fontos: a születési éved, taj számod! különben nem tudnak azonosítani! És kapsz egy válasz e-mailt, hogy a jelentkezésedet elfogadták és kapod benne a következő időpontot.Soha nem volt gond nekem.
2014. ápr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma pont csak 11ig volt ügyfélfogadás, gondolom küldeni így is lehet, de félek hogy hétfőig nem kapják meg vagy valami, és ráfaragok
2014. ápr. 11. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!