Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha beregisztralok a munkaugyi...

Ha beregisztralok a munkaugyi kozpontba akkor akar azonnal jelentkezhetek ott kepzesre vagy kell varni valamennyi idot?

Figyelt kérdés
Nem àlmom az hogy ilyen tanfolyamon legyek csak most nagyon nem akarnak felvenni engem munkara meg gyarba se. Nem ertem miert de eleg nagy szarban vagyok es akar elmennek tanfolyamra is mar. Nyilvan egy munkahely sokkal jobb lenne de mostanaban nagyon nem sikerul nem vesznek fel. Es ha lehet jelentkezni kepzesre megtennem kivalasztanek valami jot. Engem kitoroltek a munkaugyibol de nem erdekelt mert azt gondoltam ugyis lesz munkam es mar eltelt annyi ido hogy visszaregisztraljam magam es sajnos erre raszorulok.

2018. okt. 6. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet hogy legközelebb már csak jövő tavasszal indulnak képzések. De ezt mi nem tudhatjuk. Bemész, érdeklődsz.
2018. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amint újra regisztrálnak megkérdezik nem akarsz e valami tanfolyamot elvégezni. Kezedbe nyomjak a listát 3at jelölhetsz sorrend nem mindegy amit jobban szeretnél az légyen elől. (Ha mégse kérdeznek meg szólj hogy szeretnél) igen azonnal jelentkezhetsz tanfolyamra. Én is addig szeretnem amíg nem találok munkát (munkaszerzodessel otthagyhatod a tanfolyamot mindenfele visszatérítés nélkül) az ugyintezom azt mondta nem tudja pontosan mikor indulnak a tanfolyamok kb 2het másnap hívtak hogy mehetek
2018. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Jelentkezhetsz, ha indul képzés.

De készülj fel, mert az emberek, akik ott vannak...!

30-ból ha 5 normális.

2018. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Am milyen emberek vannak ott?? megvernek??
2018. okt. 6. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Még az is előfordulhat.

Az emberekre nem mondanék jelzőt, mert még valaki megsértődik, aki odajár.

2018. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, ha megolnek se szamit. Nincs vesztenivalom.
2018. okt. 6. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Beregisztrálsz, és a www.jokepzes.hu oldalon elore meg is nezheted mik vannak. Én voltam már egy ilyenen, teljesen normális formákkal jártam 7 hónapos nappalis kepzesre.
2018. okt. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!