Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mert tolem kerdezi?

Mert tolem kerdezi?

Figyelt kérdés
Van egy kollegam aki ismeri a paromat,hisz kollegank volt,csak kilepett. Tobbszor flortolt velem a kollegam ugy mosolyog meg nez ram mindig hosszan kifele menet megall visszalep hogy nezhessen a szemembe. Ketszer is mondta hogy jo csaj vagyok. Meg ram nezett es megjegyezte ezert szeret itt dolgozni. Jobbat erdemlek a pasimnal. Tobbszor is erdeklodott felolem anno paromnal,mindig dicsert neki. Mikor telefonaltak is mindig ugy mondta add a nod/csajt de parom nem vette komolyan csak nevetett es oda adta a telefont hogy beszelgessunk (valamiert ra nem feltekeny, csak masokra..) Egyszer mikor toltottem kedvessegbol neki (is) kavet azt mondta szeretlek,csak a pasid meg ne tudja (erre nem tudtam mit mondani csak hogy,ez aranyos volt..) Sosem taplaltam fele semmit max visszamosolyogtam mer hozzam mindig kedves es udvarias.Volt hogy elore rohant csak hogy az ajto fuggonyet arrebb huzza nekem hogy bemehessek. A lenyeg hogy sanszos hogy bejovok neki amiket leirtam,tudataban vagyok ennek. Azt nem ertem mert kerdi idonkent tökösgyerekkel mi van? Hisz tudja a telefonszamat, felhivhatna,mondtam is neki hogy hat hivd fel,nem tudom.. erre megkerdezte miert,kidobtam? Mondtam meg nem ,de elofordulhat meg.. (sajnos utobbi idoben nem olyan a kapcsolatunk,ezt nem reszletezem mer teljesen mas dolog miatt..)Erre igazabol nem mondott semmit,es nem hitegetesbol mondtam neki,hanem csak mondtam. Kinezett az ajton,gondolom van e valaki kint nehogy hallgatozzon. Konkretan nem mondott most semmit,ez lepett meg.
2018. nov. 23. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük szépe. Jó mese volt.
2018. nov. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Ez van, majd lesz jobb is.
2018. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni, ennyi. Durva, hogy ennyitől benedvesedsz.
2018. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Durva hogy van ez az oldal es tele van bunko emberekkel..mindegy mi a kerdes, de mar olyan valaszok vannak ami altal elgondolkodik az illeto tulajdonkeppen minek is kerdez ha az emberiseg legalja itt osszegyulve valaszol ertelmetlensegelet?
2018. nov. 25. 13:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nahát az "emberiség legalja"kijelentéseddel elcseszted, hogy valaki is értelmes választ írjon.

Igazuk van, csak dugni akar veled.A szomszéd nője mindig ....Amikor megtudta, hogy a pároddal fasírtban vagy, no onnantól nem kellesz neki!Mert társnak nem kellesz, csak kefélni.

Amúgy az ilyen típusú, viselkedésű fickóktól a hideg is kiráz.Egy nagy f...az egész fickó, agy nélkül.Minden virágra röppenne, nemcsak rád, mert igazából egyre se tud, egynek sem kell.

Normális nőnek legalábbis nem kell, észre se vesz ilyeneket.

Te észrevetted....és még a hiúságodat is legyezgeti...és még tönkre is teszed a kapcsolatodat egy ilyen p.cs miatt.Szokták mondani: Amelyik kutya ugat, az nem harap.Az ilyennek csak szája van, amúgy tökre impotens szerencsétlen gyáva alak.

De neked ez bejön.

2018. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!