Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek ki ezért a...

Miért néznek ki ezért a lányok az évfolyamomon? ( egyetemről van szó)

Figyelt kérdés

Idén kezdtem az egyetemet.

A többsége a lányoknak ilyen mindig tipp topp csinos, beállított haj, smink, divatos ruhák, divatos kajákat esznek stb.

én nem vagyok ilyen. Nem érdekel különösen hogy mi van rajtam, a párom pulóverétől kezdve a bő kényelmes ruhákig azt veszem fel ami épp a kezem ügyébe kerül végülis tanulni megyek a suliba, 8 óra ülésnél a kényelem a legfontosabb. Nem sminkelek, a hajam mindig ki van engedve.

Kaját sem ilyen extra dolgokat veszek drágán hanem pl kínai, főzelékfaló, gyrosos ilyen helyeken szoktam enni.


A bajom az hogy egyre inkább azt érzem hogy a többi lány furcsán néz rám, ilyen lenézően, lekezelően beszélnek velem stb... pedig én próbálok mindenkivel kedves lenni, nem adtam okot erre


2018. nov. 25. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

“lenézően, lekezelően beszélnek velem stb... pedig én próbálok mindenkivel kedves lenni, nem adtam okot erre”


Ha nem adtál rá okot, és nem beszélted meg velük hogy mi bajuk van, akkor miből gondolod, hogy pont az a bajuk, amire te gondolsz?

2018. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pont ezért mert ránézésre nagyon különbözik a stílusunk és náluk gondolom fontos szempont a külső különben ők nem fordítanának rá ennyi figyelmet
2018. nov. 25. 17:08
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Visszakérdeznék: miért érdekel? Rájuk szorulsz valamiben?
2018. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyszerűen zavar, rosszul esik. Ennyi
2018. nov. 25. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom, talán, azt hiszem... csak a saját komplexusaidat vetíted ki rájuk. Én például nem látlak, de már nem vagy szimpi. Simán lehet, hogy nem a külsőd, hanem a természeted taszít mindenkit.
2018. nov. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!