Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt gyermekkorod legmeghat...

Mi volt gyermekkorod legmeghatározóbb élménye?

Figyelt kérdés
Legyen az jó, vagy rossz, nyugodtan írd le, kíváncsi vagyok rá.
2018. nov. 25. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodtam sokat a válaszon, azt írom le, ami eszembe jutott azonnal.


Az oviban volt egy szép baba, amivel mindig annyira szerettem volna játszani, de akárhányszor vitt apu reggel és a karomba vehettem, máris kikapta a kezemből egy másik lány. Hiába mondta neki az óvónő, hogy én is hadd játsszak vele egy kicsit, mindig lemondtam róla. És azt hiszem, ez annyiban határozta meg az életem, hogy én is mindig átengedtem szinte mindent másoknak, nem voltam önző egy kicsit sem, nem néztem a saját érdekeimet, amiből az lett, hogy sokáig nem tudtam, mihez kezdjek magammal. Aztán egy betegség ráébresztette a lelkemet arra, hogy mit is szeretnék igazán tanulni és csinálni. Segítőkész és megértő vagyok, de merek nemet mondani is, hogy énidőm is legyen, hiszen az is nagyon fontos, hogy a saját vágyaimat, szükségleteimet, céljaimat is nézzem, különben egyre csak frusztráltabb és kiüresedettebb leszek.

2018. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok dolog történt ami emlékezetes, de talán 1 valami amelyik legjobban!

8.os voltam mikor egy csomó nőtt a szemem alatt az arcomba! Teljessen bedagadt! Több vizsgálatot (CT, MRI) is végeztek, majd több szakorvos is vizsgált! Nem tudták mi az és hogy mi tévők legyenek! Volt hogy elöttem beszéltek róla, tanácstalanul, daganatot emlegettek!Rossz volt hallani hogy nem tudják mit tegyenek velem!

Elég meghatározó volt ez az életemben!Elég nagy változás lett az élethez való hozzá állásomban!

2018. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor meghalt apám, 9 éves voltam.
2018. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokszor voltam kórházban.
2018. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Édesapám nagyon hangulatember. Talán az volt a legmeghatározóbb, hogy gyomorgörccsel vártam mikor hazaér, hogy milyen kedve van, ha rossz volt, akkor az élő fába is belekötött és igazi lelki terrort tartott fenn.
2018. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok ciki dolog volt, de azoknak nem lett következménye. Inkább az, hogy azt hantogatták nekem egész általánosban, hogy amiért agressziv vagyok, középsuliban meg fognak verni. Na mondom ezt nemhagyom: átmentem gyakorlatilag hippibe, semmi erőszak. Most a középsuli végén, nem vesznek komolyan, mindenről lemondok más javára, kerulom a konfliktust.
2018. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

-amikor az apám megverte az anyámat,

-amikor anyával és a tesókkal animéket néztük hangulatosan este-felé

-amikor arra mentem haza,hogy a nappali tiszta vércsepp,kiderült a bátyám és az apám verekedtek

-amikor az anyám egy üdülőben dolgozott a Balaton parton és én is ott voltam,és a tv-s szobában az egyik emeleten Inuyashát néztem és az üdülő finom kakaóját ittam

-amikor meglátogattuk másik városban/megyében élő unokatestvéreimet,és játszottam ott velük

-amikor a család egy része gazdálkodj okosan-t játszott és mindenki vicces volt közben

-amikor nem mertem az unokanővéremnek elmondani,hogy nem tudok a biciklin fékezni,mert cikinek éreztem,és ezért legurultam egy meredek dombról,fékezés nélkül mentem és eltört az orrom,zúzódás lett a lábamon,és utána kórházban feküdtem,műtöttek

-amikor a szüleim vettek medencét 8 éves koromban nyáron,és egy szép nagy hintaágyat,és egész nyáron az udvarban szórakoztam emiatt a családdal,unokanővéremmel,és az akkori legjobb barátnőmmel az általános iskolából

-még van sok,de most nincs kedvem tovább írni,soha nem hagynám abba xD :D Megértésedet köszönöm.Pá!

2018. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!