Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi volt a legmeghatároz...

Nektek mi volt a legmeghatározóbb pillanat, amitől olyanok lettetek amilyenek?

Figyelt kérdés

#tulajdonság #pillanat #esemény #sztori #legmeghatározóbb pillanat #mai tulajdonságad #éned
2015. okt. 6. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
23. születésnapom reggelén.
2015. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem rengeteg trauma ért, nem tudok csak egyet kiemelni.
2015. okt. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes dontes, amit valaha meghoztam, hiba, amit elkovettem, szerencses/szerencsetlen nap, fajdalmas es oromteli pillanat osszeadva adja azt, amitol az lettem, aki.


Hosszu ut vezetett idaig, de azt hiszem, ha egy pillanatot kell kiemeljek, az az volt, amikor egyik nap raneztem az addig eleg nyomorult eletemre, es elhataroztam, hogy ha belegebedek is kirangatom magam a godorbol. Jopar evembe es sok munkamba telt, de sikerult :)

2015. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor két haverom csak úgy egyik napról a másikra le sem sz.rt többet és egyedül nem maradtam azóta is rohadtul unatkozva, mert osztálytársakkal jó ha fél évbe 2 szer el lehet menni egyet szórakozni és kész.
2015. okt. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Egy haláleset és néhány ember személyisége nagyon meghatározza a stílusomat.
2015. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
A születésem. Az orvos azt hitte anyámról, hogy bazooka, és a hasára ülve elsütötte (némi túlzással persze).
2015. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem pillanat, hanem a tény, hogy zseninek születtem. A legtöbb jót és rosszat is ennek "köszönhetem", ez hatott ki legjobban a személyiségemre (bár főleg közvetett módon), és emiatt alakult így az életem.
2015. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!